• Slide 01
 • Slide 02
 • Slide 03
 • Slide 04
Soukromý sektor
Právě se nacházíte na stránkách pro soukromé zákazníky.
Firemní sektor

Jste firemní zákazník?

www.skoda-malirstvi.cz
Nátěry - malby

Nátěry - malby

www.natery-malby.eu
Plošiny Budějovice

Plošiny Budějovice

www.plosiny-budejovice.cz

Malířství Škoda Petr, s.r.o. - Vysokotlaké zařízení WAP

01

Dalším naším přáním, které chceme nabídnout našim zákazníkům je vysokotlaký zařízení WAP. Od německého profesionálního výrobce na čistící techniku firmy Kränzle. Není to jen o splnění přání zákazníka, ale hlavně o provedení precizní práce.

Naše nabídka pro zákazníky - naše možnosti

Nabízíme nejen umytí fasád nebo střech, je to o následné realizaci nátěry fasád i střech. Naše vysokotlaké zařízení je vynikajícím pomocníkem na veškeré malířské a natěračské práce. Díky spojení vysokotlakého zařízení WAP, s naší pojízdnou pásovou plošinu i s spojení s firmou na stavění lešení jsme schopni splnit veškeré přání a sny zákazníků.

Naše čistící zařízení používáme i ve větších výškách, což je velká výhoda při čištění fasád panelových domů nebo i při větších realizací zakázek.

Realizujeme práce na těžko dostupných místech.

Pracovní postupy při práci

Nabízíme zákazníkům rodinných, činžovních i řadových domů veškeré služby při nátěrech fasád. Naším zařízením WAP dokážeme perfektním způsobem fasádu umýt od všech nečistot i prachu. Pokud je na fasádě začátek plísně, tak si nejdřív fasádu umyjeme, poté aplikujeme prostředek proti plísni, který necháme dostatečně vyschnout. Po důkladném vyschnutí realizujeme penetrační nátěr a skončíme u realizace fasádních nátěrů.

Realizujeme umytí fasád, střech rodinných, činžovních i řadových domů, tak i bytových komplexů. Nedílnou součástí našich prací je umytí fasád brízolitového typu, kde se díky zrnitosti hodně usazuje prach. Po umytí brizolitových fasád se realizace nátěru fasád provádí většinou stříkacím zařízením Airless, které nám dokáže dostat penetrační nátěr i samotný fasádní nátěr o do těch nejmenších pórů.

Stříkací zařízení Airless máme vy vybavení naší společnosti.

Nátěr fasády rodinného domu

Nátěry obložení z naší pojízdné pásové plošiny

Pracovní postupy po umytí a následné nátěry fasád

Prvním krokem je pořádné přikrytí oken, parapetů i okapových svodů. Po přikrývání následuje nástřik penetrací, dále 2x-3x nástřik fasádní barvou. Záleží na barvě a odstínu vybraného od zákazníka. Použití stříkacího zařízení je velkou výhodou, protože se penetrace a fasádní barva se dostane i do těch nejmenších pórů. Po udělání nátěrech fasád následuje odlepení lepenek, igelitů z přikrytých míst.

Po udělání a uklízení hrubého úklidu předáváme zákazníkovi hotovou práci.

Umytí fasády realizujeme i pro bytová družstva, které mají v péči panelové domy. Díky plně regulovatelnému tlaku dokážeme si tlak nastavit takovým způsobem, abychom jsme fasádu žádným způsobem neponičili. Naše zařízení v pohodě pracujeme do výšky 35m, takže není problém splnit veškeré přání zákazníků. Naše zařízení slouží nejen na umytí fasád, má velké využití na veškeré umytí střech rodinných i činžovních domů. Podle potřeby dokážeme umýt sedlové i taškové střechy. Tady záleží vždy na samotném přístupu a místa k dané práci.

Nechci slibovat, že dokážeme vždycky realizovat všechny možné práce, vždy bude záležet na okolnostech a hlavně na samotném přístupu.

Phoca Thumb L Nf 21
Phoca Thumb L Nf 47
Phoca Thumb L Nk 39
Phoca Thumb L No 24
Phoca Thumb L No 26
Phoca Thumb L Ns 18

Kombinace našeho vybavení je naší výhodou

S kombinací našeho vybavení, jak vlastní plošina, tak i stříkací zařízení Airless, tak i vysokotlakého zařízení WAP jsme schopni splnit veškeré přání zákazníků. Díky plošině i firmě se kterou spolupracujeme na stavění lešení realizujeme veškeré nátěry obložení, štítů i podhledů jak rodinných domů, tak i pro bytové komplexy. Naše služby i naší nabídku neustále rozšiřujeme, tak abychom dokázali splnit a pokrýt veškeré přání zákazníků.

Díky plošině máme možnost se dostat bez větších komplikacích k fasádám, tak i ke střechám

Hodnocení naší společnosti

 • Společenství vlastníků V.Volfa 27 Č.B.

  5 02.05.2020

  Pan Petr Škoda s kolegou u nás v domě prováděli malbu společných prostor,nátěr soklu a elektrických rozvaděčů.Byli jsme plně spokojeni s jejich prací,velká ochota super domluva,krásná čistá a kvalitní práce jsme moc spokojeni vřele doporučuji. Za SV V.Volfa 27 Č.B. , Pokorná Iveta
 • Zlatuše Petrlíková

  0 20.11.2019

  Firma pana Škody nám provedla nátěr dřevěných štítů na rodinném domě. S odvedenou prací jsme velmi spokojeni, oceňuji především vstřícnost a korektní jednání. Dále pak flexibilitu při řešení drobných provozních maličkostí. Firmu mohu doporučit z důvodu kvalitně odvedené práce a obzvlášť z osobního přístupu k zákazníkovi.
 • bohmovama

  5 12.12.2017

  “firma pana Škody nám vymalovala rodinný domek po rekonstrukci. Byly jsme moc spokojeni. p.Škoda nám doporučil kvalitní barvy a pomohl s výběrem odstínů. Oceňujeme také jeho přístup k zákazníkovi - vyšel nám vstříc s termínem, co slíbil splnil. Jsme 100% spokojeni a firmu p.Škody můžeme doporučit.”
 • Mirča S

  5 12.12.2017

  “S malířskými pracemi firmy pana Škody jsme v roce 2015 byli spokojeni. Děkujeme za kvalitně odvedenou práci a věříme v další spolupráci. Za polesí Kubova Huť Novák L.”
 • stuchlik

  5 07.12.2017

  “Firmu pana Škody jsem požádal o vymalování rodineho domku. Vše proběhlo k naprosté spokojenosti včetně osobní pomoci p. Škody s výběrem jednotlivých barev a odstnínů, tak aby vše ladilo.. Práce provedla firma naprosto profesionálně a díky tomu byl i následný úklid velmi krátký. Mohu jen doporučit.. Stuchlíkovi”

Vybavení společnosti

Používáme kvalitní zařízení

Jsme, pojištěná a zodpovědná firma

Video ukázky / 3D prohlídky

 

Kontakt

E-mail: info@malirstvi-skoda.cz

Mob: +420 604 533 924

 

Adresa společnosti

Netolická 1

370 05 České Budějovice

 

IČ / DIČ

IČ: 26113627

DIČ: CZ26113627

 

Kde o nás mluví?

firmy.cz

Bydleni.iDNES.cz

 

Nevíte si rady a potřebujete pomoci?

Odeslání zprávy. Všechna pole označená * jsou povinná.

Upozornění:
Vaše osobní údaje zadáné do formuláře budou použity za účelem zpracování a odeslání odpovědi

Sociální sítě

Autorská práva

Copyright © 2006 - 2015,. Malířství Petr Škoda, s.r.o., Všechna práva vyhrazena

Správa prezentace

Realizovalo studio: WebSite21 v roce 2015

Ztrácíte se? Použijte Mapu stránek

Máme podmínky použití