ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator
  • Slide 01
  • Slide 02
  • Slide 03
  • Slide 04
Soukromý sektor

Právě se nacházíte na stránkách
pro soukromé zákazníky.

Firemní sektor

Jste firemní zákazník?

www.skoda-malirstvi.cz
Um pro dům

Um pro dům

www.umprodum.cz
Plošiny Budějovice

Plošiny Budějovice

www.plosiny-budejovice.cz

Malířství Škoda Petr, s.r.o. - Vysokotlaké zařízení WAP

01

Dalším naším přáním, které chceme nabídnout našim zákazníkům je vysokotlaký zařízení WAP. Od německého profesionálního výrobce na čistící techniku firmy Kränzle. Není to jen o splnění přání zákazníka, ale hlavně o provedení precizní práce.

Naše nabídka pro zákazníky - naše možnosti

Nabízíme nejen umytí fasád nebo střech, je to o následné realizaci nátěry fasád i střech. Naše vysokotlaké zařízení je vynikajícím pomocníkem na veškeré malířské a natěračské práce. Díky spojení vysokotlakého zařízení WAP, s naší pojízdnou pásovou plošinu i s spojení s firmou na stavění lešení jsme schopni splnit veškeré přání a sny zákazníků.

Naše čistící zařízení používáme i ve větších výškách, což je velká výhoda při čištění fasád panelových domů nebo i při větších realizací zakázek.

Realizujeme práce na těžko dostupných místech.

Strikacka 2
Strikacka 3
Strikacka 4

Pracovní postupy při práci

Nabízíme zákazníkům rodinných, činžovních i řadových domů veškeré služby při nátěrech fasád. Naším zařízením WAP dokážeme perfektním způsobem fasádu umýt od všech nečistot i prachu. Pokud je na fasádě začátek plísně, tak si nejdřív fasádu umyjeme, poté aplikujeme prostředek proti plísni, který necháme dostatečně vyschnout. Po důkladném vyschnutí realizujeme penetrační nátěr a skončíme u realizace fasádních nátěrů.

Realizujeme umytí fasád, střech rodinných, činžovních i řadových domů, tak i bytových komplexů. Nedílnou součástí našich prací je umytí fasád brízolitového typu, kde se díky zrnitosti hodně usazuje prach. Po umytí brizolitových fasád se realizace nátěru fasád provádí většinou stříkacím zařízením Airless, které nám dokáže dostat penetrační nátěr i samotný fasádní nátěr o do těch nejmenších pórů.

Stříkací zařízení Airless máme vy vybavení naší společnosti.

Nátěr fasády rodinného domu

Nátěry obložení z naší pojízdné pásové plošiny

Pracovní postupy po umytí a následné nátěry fasád

Prvním krokem je pořádné přikrytí oken, parapetů i okapových svodů. Po přikrývání následuje nástřik penetrací, dále 2x-3x nástřik fasádní barvou. Záleží na barvě a odstínu vybraného od zákazníka. Použití stříkacího zařízení je velkou výhodou, protože se penetrace a fasádní barva se dostane i do těch nejmenších pórů. Po udělání nátěrech fasád následuje odlepení lepenek, igelitů z přikrytých míst.

Po udělání a uklízení hrubého úklidu předáváme zákazníkovi hotovou práci.

Umytí fasády realizujeme i pro bytová družstva, které mají v péči panelové domy. Díky plně regulovatelnému tlaku dokážeme si tlak nastavit takovým způsobem, abychom jsme fasádu žádným způsobem neponičili. Naše zařízení v pohodě pracujeme do výšky 35m, takže není problém splnit veškeré přání zákazníků. Naše zařízení slouží nejen na umytí fasád, má velké využití na veškeré umytí střech rodinných i činžovních domů. Podle potřeby dokážeme umýt sedlové i taškové střechy. Tady záleží vždy na samotném přístupu a místa k dané práci.

Nechci slibovat, že dokážeme vždycky realizovat všechny možné práce, vždy bude záležet na okolnostech a hlavně na samotném přístupu.

Phoca Thumb L Nf 21
Phoca Thumb L Nf 47
Phoca Thumb L Nk 39
Phoca Thumb L No 24
Phoca Thumb L No 26
Phoca Thumb L Ns 18

Kombinace našeho vybavení je naší výhodou

S kombinací našeho vybavení, jak vlastní plošina, tak i stříkací zařízení Airless, tak i vysokotlakého zařízení WAP jsme schopni splnit veškeré přání zákazníků. Díky plošině i firmě se kterou spolupracujeme na stavění lešení realizujeme veškeré nátěry obložení, štítů i podhledů jak rodinných domů, tak i pro bytové komplexy. Naše služby i naší nabídku neustále rozšiřujeme, tak abychom dokázali splnit a pokrýt veškeré přání zákazníků.

Díky plošině máme možnost se dostat bez větších komplikacích k fasádám, tak i ke střechám

Nevíte si rady a potřebujete pomoci?

Tento web je chráněn reCAPTCHA a Google Zásady ochrany osobních údajů a Podmínky služby.
youtube kanál
rychlý kontakt