• Slide 01
 • Slide 02
 • Slide 03
 • Slide 04
Soukromý sektor
Právě se nacházíte ná stránkách pro soukromé zákazníky.
Firemní sektor

Jste firemní zákazník?

www.skoda-malirstvi.cz

Malování a nátěry schodišť

Realizované práce

Na malování i nátěry schodišť používáme výhradně vyzkoušené a certifikované materiály. Na malování schodiště používáme buď středně kvalitní materiál(bělost barvy 85%), nebo více kvalitní materiál(bělost barvy 94%). Na nátěr olejového sokle používáme vnitřní omyvatelnou malířskou barvu vyrobenou na základě vodní disperze moderních polymerních pojiv.

Barva je určena k dekorativní ochraně stěn a jiných povrchů v obytných a firemních objektech, školách, školkách, hotelech , v nemocnicích, v domovech důchodců. Barva žádným způsobem nezapáchá a je zdravotně nezávadná.

Barvu na nátěr olejového sokle Lze namíchat podle vzorníků: CAPAROL 3D, JUB, DULUX, RAL, NCS. Namíchání podle vzorníku poskytuje velkou škálu odstínů.

Malujeme veškeré schodiště: jak v panelových domech, rodinných domů i vil, ve fabrikách, v továrnách, v nemocnicích tak i v komerčních prostorech.

Přehled našich realizovaných zakázek na malování a nátěry schodišť:

 1. Malířské a natěračské práce pro Bytové družstvo Šumava 98
 2. Vymalování 4 patrového schodiště pro Staré Dobrkovice 71. Kompletní vymalování 4 patrového schodiště. Schodiště se přikrylo, udělal se první nátěr barvou na bílo, vyspravení stěn, akrilování, izolování. Udělal se druhý finální nátěr. Po malování se udělal úklid.
 3. Společenství vlastníků Netolická 1 České Budějovice:
  Kompletní vymalování 12 patrového domu. Malovalo se vše, včetně prostranství mezi byty(7 bytů na jednom patře) a schodiště.  Dole je přetřený olejový sokl. Barevné řešení je uděláno podle vzorníku.
 4. Společenství domů J. Čarka 2,4,6, České Budějovice:
  Kompletní vymalování schodiště i příslušenství (sklepy, sušárna, kolárna, úklidová místnost). Nátěr olejového sokle dle vzorníku. Nátěr zábradlí, rozvodových skříní, nátěr podlahy.
 5. Společenství vlastníků Průběžná 46 České Budějovice:
  Vymalování 6 patrového schodiště a nátěr výtahu
 6. Společenství vlastníků bytových jednotek Dvořáková 13 České Budějovice:
  Celkové opálení olejového sokle, následovalo vyštukování celé plochy olejového sokle po opálení, kompletní vymalování schodiště, nátěr olejového sokle i nátěr zábradlí.
 7. Bytové družstvo V.Volfa 1343/45 České Budějovice:
  Kompletní vymalování schodiště 8 patrového domu a společných prostor. Realizoval se nátěr plechového stropu ve vstupní chodbě.
 8. Bytové družstvo Vodňanská 9/1037 České Budějovice:
  Kompletní vymalování schodiště 8 patrového domu aspolečných prostor. Přetření olejového sokle v suterénu domu. Nátěr rozvodových skříní, nátěr dveří i nátěr plynových trubek ve sklepích. Nátěr podlahy ve sklepních prostorech.
 9. Bytové družstvo Fr. Ondříčka 38 České Budějovice:
  Celkové vymalování 8 patrového schodiště, vymalování společných prostor, oškrábání i následné vyštukování kolárny. Po celém schodišti i ve společných prostorech přetření olejového sokle, vymalování všech sklepů.
 10. Společenství pro dům Bezručova 610 Strakonice:
  Vymalování 5 patrového schodiště, přetření olejového sokle, nátěr zábradlí po celém schodišti, opálení olejového sokle,udělání i přetření nového sokle.
 11. Bytové družstvo Vodňanská 1038/15 České Budějovice:
  Vymalování 8 patrového schodiště spojené s přetřením olejového sokle.
 12. Bytové družstvo Žižkova312/18 České Budějovice:
  Kompletní vymalování schodiště i společných prostor. Vymalování průjezdu (5,5m výška).
 13. Členská samospráva 444 SBD České Budějovice Průběžná 10.
  Kompletní vymalování 6 patrového schodiště i společných prostor s přetřením olejového sokle. Nátěr podlahy ve sklepě.
 14. Malování schodiště pro společenství vlastníků ŽÁR:
  Kompletní vymalování 4 patrového schodiště. Schodiště jsme přikryli, udělali jsme první malování. Po prvním malování jsme stěny i stropy vyspravili, udělali jsme izolování proteklých míst. Po uschnutí jsme udělali druhý finální nátěr.
 15. Vymalování suterénu v panelovém domě - resp. stropních podhledů a části stěn po montáži sádrokartonových podhledů pro SVJ K. Štěcha 13, 370 05 České Budějovice:
  Přikryli jsme si podlahu a všechny potřebné věci i místa. Udělali jsme penetrační nátěr sádrokartonu, při schnutí jsme si vymalovali první vrstvou stěny. Potom jsme vyspravili stěny a udělali jsme druhou finální vrstvu. Sádrokarton jsme malovali celkem 3x. Stěny i stropy jsme malovali barvou JUPOL EKONOMIK.

Hodnocení naší společnosti

 • Vinzenz Heitzer

  16. září 2016

  “Byl jsem velice překvapen jak profesionálně pan Škoda pracuje a jak nám vyšel vstříc ohledně termínu. Rádi zase využijeme jeho služeb. Je spolehlivý a cena byla úměrná vykonané práci. Doporučujeme ho.”
  Odkaz na hodnocení
 • Miloš Houska

  13. září 2016

  “S prací na fasádě jsem byl spokojený. Oceňuji hlavně to, že platí dohodnuté termíny a také kvalitu práce.”
  Odkaz na hodnocení
 • michal kryc

  10. srpna 2016

  “Michal Kryč - Projektový manager, Sprinklersystem CZ s.r.o. Firmu pana škody jsem oslovil pro spolupráci na akci Rohde a Schwarz Vimperk - dostavba jedné velké 4 patrové haly. Naší vinou nám byly dodány sprinklervé potrubí v červeném nátěru, ačkoliv investor požadoval bíle. Po obchůzce s panem Škodou došlo ke shodě - nutnosti natřít potrubí přímo na pozicích pod stropem. Výsledek byl naprosto uspokojující, musím také pochválit maximální přístup, zodpovědnost a pochopení závažnosti situace...”
  Odkaz na hodnocení
 • Pavla Svobodová

  1. května 2016

  “Malířství Petr Škoda nás velmi mile překvapilo svým profesionálním přístupem,odborným poradenstvím ohledně barev,kvalitně odvedenou prací a vstřícným jednáním. Také byla provedena podrobná cenová nabídka. Jsme maximálně spokojeni a firmu mohu jedině doporučit.”
  Odkaz na hodnocení
 • sallynas

  22. dubna 2016

  “Malířství Petra Škody mohu opravdu vřele doporučit. Na jeho přístupu oceňuji nejen rychlost a spolehlivost, ale zejména schopnost poradit a navrhnout řešení. Díky tomu máme byt opravdu jako ze škatulky.”
  Odkaz na hodnocení
 • Julie Tejko

  14. dubna 2016

  “Malířství pana Škody musím doporučit všemi deseti! Oceňuji rychlé a vstřícné jednání a kvalitně odvedenou práci za dobrou cenu.”
  Odkaz na hodnocení
 • Sedláček Vodafone CZ

  23. března 2016

  “Malířství Petr Škoda doporučuji bez výhrad. Práci odvedl více než kvalitně a i přes drobné zdravotní obtíže dorazil včas a vymalování prodejny bylo v pořádku provedeno. Chválím odbornou znalost a zkušenosti v této pracovní činnosti. Maximální spokojenost. Děkuji. Sedláček Vodafone CZ”
  Odkaz na hodnocení

Vybavení společnosti

Používáme kvalitní zařízení

Jsme, pojištěná a zodpovědná firma

Video ukázky / 3D prohlídky

 

Kontakt

E-mail: info@malirstvi-skoda.cz

Mob: +420 604 533 924

 

Adresa společnosti

Netolická 1

370 05 České Budějovice

 

IČ / DIČ

IČ: 26113627

DIČ: CZ26113627

 

Kde o nás mluví?

firmy.cz

Bydleni.iDNES.cz

 

Nevíte si rady a potřebujete pomoci?

Odeslání zprávy. Všechna pole označená * jsou povinná.

Sociální sítě

Autorská práva

Copyright © 2006 - 2015,. Malířství Petr Škoda, s.r.o., Všechna práva vyhrazena

Správa prezentace

Realizovalo studio: WebSite21 v roce 2015

Ztrácíte se? Použijte Mapu stránek