ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator
 • Slide 01
 • Slide 02
 • Slide 03
 • Slide 04
Soukromý sektor

Právě se nacházíte na stránkách
pro soukromé zákazníky.

Firemní sektor

Jste firemní zákazník?

www.skoda-malirstvi.cz
Um pro dům

Um pro dům

www.umprodum.cz
Plošiny Budějovice

Plošiny Budějovice

www.plosiny-budejovice.cz

Malování a nátěry schodišť

Realizované práce

Na malování i nátěry schodišť používáme výhradně vyzkoušené a certifikované materiály. Na malování schodiště používáme buď středně kvalitní materiál (bělost barvy 85%) nebo více kvalitní materiál (bělost barvy 94%). Na nátěr olejového sokle používáme vnitřní omyvatelnou malířskou barvu vyrobenou na základě vodní disperze moderních polymerních pojiv.

Barva je určena k dekorativní ochraně stěn a jiných povrchů v obytných a firemních objektech, školách, školkách, hotelech, v nemocnicích, v domovech důchodců. Barva žádným způsobem nezapáchá a je zdravotně nezávadná.

Barvu na nátěr olejového sokle lze namíchat podle vzorníků: CAPAROL 3D, JUB, DULUX, RAL, NCS. Namíchání podle vzorníku poskytuje velkou škálu odstínů.

Malujeme veškeré schodiště: jak v panelových domech, rodinných domů i vil, ve fabrikách, v továrnách, v nemocnicích, tak i v komerčních prostorech.

Na přání zákazníka jsme schopni realizovat i renovaci olejového sokle nebo-li sundání špatného sokle. Olejový sokl se většinou opaluje plynem. Je to příšerná práce, leč někdy nezbytná. Opálení olejového sokle, jsme již měli tu čest několikrát dělat.

Po opálení olejového sokle se nanese penetrace a nechá se to vyštukovat. Po vyštukování se jednou podbílí kvalitnější barvou, která nám zaručí to, že podklad bude dýchat. Po podbílení se to dvakrát vymaluje zdravotně nezávadnou omyvatelnou barvou, která se dá natónovat do jakéhokoliv odstínů dle přání zákazníka.

Přehled našich realizovaných zakázek na malování a nátěry schodišť:

 1. Malování schodiště i malování sklepů, nátěr olejového sokle, nátěry zábradlí i nátěr rozvodových elektrických skříní pro SVJ Lidická 12, 14 České Budějovice
 2. Nátěry podlah sklepů, kolárny, sušárny pro Společenství vlastníků Moruše, pro dům č.p. 855, 856 České Budějovice
 3. Malování dlouhé chodby 3 vchodů a sušárny pro Společenství vlastníků Generála Svobody č.p. 433,434, 435
 4. Malování schodiště i malování sklepů, nátěr olejového sokle, nátěry zábradlí i nátěr rozvodových elektrických skříní pro SVJ Lidická 12, 14 České Budějovice
 5. Nátěry podlah sklepů, kolárny, sušárny pro Společenství vlastníků Moruše, pro dům č.p. 855, 856 České Budějovice
 6. Malování dlouhé chodby 3 vchodů a sušárny pro Společenství vlastníků Generála Svobody č.p. 433,434, 435
 7. Bytové družstvo Fr. Ondříčka 34 České Budějovice přikrývání podlahy a kompletní vymalování 8 patrového schodiště, nátěry olejového sokle, vymalování koláren i sušáren.
 8. Vymalování 8 patrového schodiště pro Bytové družstvo, K. Štěcha 12 České Budějovice.
 9. Společenství vlastníků bytových jednotek Větrná 76 České Budějovice přikrývání, oblepování papírovou páskou soklových lišt a následné vymalování schodiště.
 10. Společenství vlastníků Masarykova 81- přikrývání a vymalování schodiště dvou vchodů, akrilování a vyspravení stěn i stropů.
 11. Společenství vlastníků V. Volfa 27 České Budějovice kompletní vymalování 8 patrového schodiště, nátěr olejového sokle, nátěry elektrických rozvodných skříní.
 12. Společenství domů J. Čarka 2,4,6, České Budějovice: Kompletní vymalování schodišť spojené s nátěry olejového sokle vodou ředitelnou barvou na přání zákazníka dle výběru ze vzorníku. Dále jsme realizovali nátěry zábradlí, nátěry zárubní
 13. Malování části garáží, malování sklepa, nátěry zárubní pro Společenství vlastníků jednotek U Lučního jezu 1613/6
 14. Kompletní vymalování schodiště pro Společenství vlastníků domu U Výstaviště 14 České Budějovice
 15. Kompletní vymalování 3 patrového schodiště a nátěr olejového sokle pro SVJ Komenského 230/46 České Budějovice. Stěny jsme vyspravili, po vyspravení jsme vymalovali celé schodiště a udělali renovaci olejového sokle zdravotně nezávadnou omyvatelnou barvou. Barevné řešení na renovaci olejového sokle jsme realizovali ze vzorníku JUB na přání zákazníka.
 16. Malířské a natěračské práce pro Bytové družstvo Šumava 98. Celkové vymalování 2 vchodů 8 patrového schodiště. Po vymalování jsme udělali renovaci olejového sokle zdravotně nezávadnou omyvatelnou barvou. Po kompletním vymalováním jsme udělali hrubý úklid a předal jsme hotovou práci zákazníkovi.
 17. Vymalování 4 patrového schodiště pro Staré Dobrkovice 71: Kompletní vymalování 4 patrového schodiště. Schodiště se přikrylo, udělal se první nátěr barvou na bílo, vyspravení stěn, akrylování, izolování. Udělal se druhý finální nátěr. Po malování se udělal úklid.
 18. Společenství vlastníků Netolická 1 České Budějovice: Kompletní vymalování 12 patrového domu. Malovalo se vše, včetně prostranství mezi byty (7 bytů na jednom patře) a schodiště.  Dole je přetřený olejový sokl. Barevné řešení je uděláno podle vzorníku.
 19. Společenství domů J. Čarka 2,4,6, České Budějovice: Kompletní vymalování schodiště i příslušenství (sklepy, sušárna, kolárna, úklidová místnost). Nátěr olejového sokle dle vzorníku. Nátěr zábradlí, rozvodových skříní, nátěr podlahy.
 20. Společenství vlastníků Průběžná 46 České Budějovice: Vymalování 6 patrového schodiště a nátěr výtahu.
 21. Společenství vlastníků bytových jednotek Dvořáková 13 České Budějovice: Celkové opálení olejového sokle, následovalo vyštukování celé plochy olejového sokle po opálení, kompletní vymalování schodiště, nátěr olejového sokle i nátěr zábradlí.
 22. Bytové družstvo V. Volfa 1343/45 České Budějovice: Kompletní vymalování schodiště 8 patrového domu a společných prostor. Realizoval se nátěr plechového stropu ve vstupní chodbě.
 23. Bytové družstvo Vodňanská 9/1037 České Budějovice: Kompletní vymalování schodiště 8 patrového domu a společných prostor. Přetření olejového sokle v suterénu domu. Nátěr rozvodových skříní, nátěr dveří i nátěr plynových trubek ve sklepech. Nátěr podlahy ve sklepních prostorech.
 24. Bytové družstvo Fr. Ondříčka 38 České Budějovice: Celkové vymalování 8 patrového schodiště, vymalování společných prostor, oškrábání i následné vyštukování kolárny. Po celém schodišti i ve společných prostorech přetření olejového sokle, vymalování všech sklepů.
 25. Společenství pro dům Bezručova 610 Strakonice: Vymalování 5 patrového schodiště, přetření olejového sokle, nátěr zábradlí po celém schodišti, opálení olejového sokle, udělání i přetření nového sokle.
 26. Bytové družstvo Vodňanská 1038/15 České Budějovice: Vymalování 8 patrového schodiště spojené s přetřením olejového sokle.
 27. Bytové družstvo Žižkova 312/18 České Budějovice: Kompletní vymalování schodiště i společných prostor. Vymalování průjezdu (5,5m výška).
 28. Členská samospráva 444 SBD České Budějovice Průběžná 10: Kompletní vymalování 6 patrového schodiště i společných prostor s přetřením olejového sokle. Nátěr podlahy ve sklepě.
 29. Malování schodiště pro společenství vlastníků ŽÁR: Kompletní vymalování 4 patrového schodiště. Schodiště jsme přikryli, udělali jsme první malování. Po prvním malování jsme stěny i stropy vyspravili, udělali jsme izolování proteklých míst. Po uschnutí jsme udělali druhý finální nátěr.
 30. Vymalování suterénu v panelovém domě - resp. stropních podhledů a části stěn po montáži sádrokartonových podhledů pro SVJ K. Štěcha 13, 370 05 České Budějovice:
  Přikryli jsme si podlahu a všechny potřebné věci a místa. Udělali jsme penetrační nátěr sádrokartonu, při schnutí jsme si vymalovali stěny první vrstvou. Potom jsme vyspravili stěny a udělali jsme druhou finální vrstvu. Sádrokarton jsme malovali celkem 3x. Stěny i stropy jsme malovali barvou JUPOL EKONOMIK.

Nevíte si rady a potřebujete pomoci?

Tento web je chráněn reCAPTCHA a Google Zásady ochrany osobních údajů a Podmínky služby.
youtube kanál
rychlý kontakt