• Slide 01
 • Slide 02
 • Slide 03
 • Slide 04
Soukromý sektor
Právě se nacházíte na stránkách pro soukromé zákazníky.
Firemní sektor

Jste firemní zákazník?

www.skoda-malirstvi.cz
Nátěry - malby

Nátěry - malby

www.natery-malby.eu
Plošiny Budějovice

Plošiny Budějovice

www.plosiny-budejovice.cz

Malování a nátěry schodišť

Realizované práce

Na malování i nátěry schodišť používáme výhradně vyzkoušené a certifikované materiály. Na malování schodiště používáme buď středně kvalitní materiál (bělost barvy 85%) nebo více kvalitní materiál (bělost barvy 94%). Na nátěr olejového sokle používáme vnitřní omyvatelnou malířskou barvu vyrobenou na základě vodní disperze moderních polymerních pojiv.

Barva je určena k dekorativní ochraně stěn a jiných povrchů v obytných a firemních objektech, školách, školkách, hotelech, v nemocnicích, v domovech důchodců. Barva žádným způsobem nezapáchá a je zdravotně nezávadná.

Barvu na nátěr olejového sokle lze namíchat podle vzorníků: CAPAROL 3D, JUB, DULUX, RAL, NCS. Namíchání podle vzorníku poskytuje velkou škálu odstínů.

Malujeme veškeré schodiště: jak v panelových domech, rodinných domů i vil, ve fabrikách, v továrnách, v nemocnicích, tak i v komerčních prostorech.

Na přání zákazníka jsme schopni realizovat i renovaci olejového sokle nebo-li sundání špatného sokle. Olejový sokl se většinou opaluje plynem. Je to příšerná práce, leč někdy nezbytná. Opálení olejového sokle, jsme již měli tu čest několikrát dělat.

Po opálení olejového sokle se nanese penetrace a nechá se to vyštukovat. Po vyštukování se jednou podbílí kvalitnější barvou, která nám zaručí to, že podklad bude dýchat. Po podbílení se to dvakrát vymaluje zdravotně nezávadnou omyvatelnou barvou, která se dá natónovat do jakéhokoliv odstínů dle přání zákazníka.

Přehled našich realizovaných zakázek na malování a nátěry schodišť:

 1. Bytové družstvo Fr. Ondříčka 34 České Budějovice přikrývání podlahy a kompletní vymalování 8 patrového schodiště, nátěry olejového sokle, vymalování koláren i sušáren.
 2. Vymalování 8 patrového schodiště pro Bytové družstvo, K. Štěcha 12 České Budějovice.
 3. Společenství vlastníků bytových jednotek Větrná 76 České Budějovice přikrývání, oblepování papírovou páskou soklových lišt a následné vymalování schodiště.
 4. Společenství vlastníků Masarykova 81- přikrývání a vymalování schodiště dvou vchodů, akrilování a vyspravení stěn i stropů.
 5. Společenství vlastníků V. Volfa 27 České Budějovice kompletní vymalování 8 patrového schodiště, nátěr olejového sokle, nátěry elektrických rozvodných skříní.
 6. Společenství domů J. Čarka 2,4,6, České Budějovice: Kompletní vymalování schodišť spojené s nátěry olejového sokle vodou ředitelnou barvou na přání zákazníka dle výběru ze vzorníku. Dále jsme realizovali nátěry zábradlí, nátěry zárubní
 7. Malování části garáží, malování sklepa, nátěry zárubní pro Společenství vlastníků jednotek U Lučního jezu 1613/6
 8. Kompletní vymalování schodiště pro Společenství vlastníků domu U Výstaviště 14 České Budějovice
 9. Kompletní vymalování 3 patrového schodiště a nátěr olejového sokle pro SVJ Komenského 230/46 České Budějovice. Stěny jsme vyspravili, po vyspravení jsme vymalovali celé schodiště a udělali renovaci olejového sokle zdravotně nezávadnou omyvatelnou barvou. Barevné řešení na renovaci olejového sokle jsme realizovali ze vzorníku JUB na přání zákazníka.
 10. Malířské a natěračské práce pro Bytové družstvo Šumava 98. Celkové vymalování 2 vchodů 8 patrového schodiště. Po vymalování jsme udělali renovaci olejového sokle zdravotně nezávadnou omyvatelnou barvou. Po kompletním vymalováním jsme udělali hrubý úklid a předal jsme hotovou práci zákazníkovi.
 11. Vymalování 4 patrového schodiště pro Staré Dobrkovice 71: Kompletní vymalování 4 patrového schodiště. Schodiště se přikrylo, udělal se první nátěr barvou na bílo, vyspravení stěn, akrylování, izolování. Udělal se druhý finální nátěr. Po malování se udělal úklid.
 12. Společenství vlastníků Netolická 1 České Budějovice: Kompletní vymalování 12 patrového domu. Malovalo se vše, včetně prostranství mezi byty (7 bytů na jednom patře) a schodiště.  Dole je přetřený olejový sokl. Barevné řešení je uděláno podle vzorníku.
 13. Společenství domů J. Čarka 2,4,6, České Budějovice: Kompletní vymalování schodiště i příslušenství (sklepy, sušárna, kolárna, úklidová místnost). Nátěr olejového sokle dle vzorníku. Nátěr zábradlí, rozvodových skříní, nátěr podlahy.
 14. Společenství vlastníků Průběžná 46 České Budějovice: Vymalování 6 patrového schodiště a nátěr výtahu.
 15. Společenství vlastníků bytových jednotek Dvořáková 13 České Budějovice: Celkové opálení olejového sokle, následovalo vyštukování celé plochy olejového sokle po opálení, kompletní vymalování schodiště, nátěr olejového sokle i nátěr zábradlí.
 16. Bytové družstvo V. Volfa 1343/45 České Budějovice: Kompletní vymalování schodiště 8 patrového domu a společných prostor. Realizoval se nátěr plechového stropu ve vstupní chodbě.
 17. Bytové družstvo Vodňanská 9/1037 České Budějovice: Kompletní vymalování schodiště 8 patrového domu a společných prostor. Přetření olejového sokle v suterénu domu. Nátěr rozvodových skříní, nátěr dveří i nátěr plynových trubek ve sklepech. Nátěr podlahy ve sklepních prostorech.
 18. Bytové družstvo Fr. Ondříčka 38 České Budějovice: Celkové vymalování 8 patrového schodiště, vymalování společných prostor, oškrábání i následné vyštukování kolárny. Po celém schodišti i ve společných prostorech přetření olejového sokle, vymalování všech sklepů.
 19. Společenství pro dům Bezručova 610 Strakonice: Vymalování 5 patrového schodiště, přetření olejového sokle, nátěr zábradlí po celém schodišti, opálení olejového sokle, udělání i přetření nového sokle.
 20. Bytové družstvo Vodňanská 1038/15 České Budějovice: Vymalování 8 patrového schodiště spojené s přetřením olejového sokle.
 21. Bytové družstvo Žižkova 312/18 České Budějovice: Kompletní vymalování schodiště i společných prostor. Vymalování průjezdu (5,5m výška).
 22. Členská samospráva 444 SBD České Budějovice Průběžná 10: Kompletní vymalování 6 patrového schodiště i společných prostor s přetřením olejového sokle. Nátěr podlahy ve sklepě.
 23. Malování schodiště pro společenství vlastníků ŽÁR: Kompletní vymalování 4 patrového schodiště. Schodiště jsme přikryli, udělali jsme první malování. Po prvním malování jsme stěny i stropy vyspravili, udělali jsme izolování proteklých míst. Po uschnutí jsme udělali druhý finální nátěr.
 24. Vymalování suterénu v panelovém domě - resp. stropních podhledů a části stěn po montáži sádrokartonových podhledů pro SVJ K. Štěcha 13, 370 05 České Budějovice:
  Přikryli jsme si podlahu a všechny potřebné věci a místa. Udělali jsme penetrační nátěr sádrokartonu, při schnutí jsme si vymalovali stěny první vrstvou. Potom jsme vyspravili stěny a udělali jsme druhou finální vrstvu. Sádrokarton jsme malovali celkem 3x. Stěny i stropy jsme malovali barvou JUPOL EKONOMIK.

Hodnocení naší společnosti

 • Společenství vlastníků V.Volfa 27 Č.B.

  5 02.05.2020

  Pan Petr Škoda s kolegou u nás v domě prováděli malbu společných prostor,nátěr soklu a elektrických rozvaděčů.Byli jsme plně spokojeni s jejich prací,velká ochota super domluva,krásná čistá a kvalitní práce jsme moc spokojeni vřele doporučuji. Za SV V.Volfa 27 Č.B. , Pokorná Iveta
 • Zlatuše Petrlíková

  0 20.11.2019

  Firma pana Škody nám provedla nátěr dřevěných štítů na rodinném domě. S odvedenou prací jsme velmi spokojeni, oceňuji především vstřícnost a korektní jednání. Dále pak flexibilitu při řešení drobných provozních maličkostí. Firmu mohu doporučit z důvodu kvalitně odvedené práce a obzvlášť z osobního přístupu k zákazníkovi.
 • bohmovama

  5 12.12.2017

  “firma pana Škody nám vymalovala rodinný domek po rekonstrukci. Byly jsme moc spokojeni. p.Škoda nám doporučil kvalitní barvy a pomohl s výběrem odstínů. Oceňujeme také jeho přístup k zákazníkovi - vyšel nám vstříc s termínem, co slíbil splnil. Jsme 100% spokojeni a firmu p.Škody můžeme doporučit.”
 • Mirča S

  5 12.12.2017

  “S malířskými pracemi firmy pana Škody jsme v roce 2015 byli spokojeni. Děkujeme za kvalitně odvedenou práci a věříme v další spolupráci. Za polesí Kubova Huť Novák L.”
 • stuchlik

  5 07.12.2017

  “Firmu pana Škody jsem požádal o vymalování rodineho domku. Vše proběhlo k naprosté spokojenosti včetně osobní pomoci p. Škody s výběrem jednotlivých barev a odstnínů, tak aby vše ladilo.. Práce provedla firma naprosto profesionálně a díky tomu byl i následný úklid velmi krátký. Mohu jen doporučit.. Stuchlíkovi”

Vybavení společnosti

Používáme kvalitní zařízení

Jsme, pojištěná a zodpovědná firma

Video ukázky / 3D prohlídky

 

Kontakt

E-mail: info@malirstvi-skoda.cz

Mob: +420 604 533 924

 

Adresa společnosti

Netolická 1

370 05 České Budějovice

 

IČ / DIČ

IČ: 26113627

DIČ: CZ26113627

 

Kde o nás mluví?

firmy.cz

Bydleni.iDNES.cz

 

Nevíte si rady a potřebujete pomoci?

Odeslání zprávy. Všechna pole označená * jsou povinná.

Upozornění:
Vaše osobní údaje zadáné do formuláře budou použity za účelem zpracování a odeslání odpovědi

Sociální sítě

Autorská práva

Copyright © 2006 - 2015,. Malířství Petr Škoda, s.r.o., Všechna práva vyhrazena

Správa prezentace

Realizovalo studio: WebSite21 v roce 2015

Ztrácíte se? Použijte Mapu stránek

Máme podmínky použití