ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator
  • Slide 01
  • Slide 02
  • Slide 03
  • Slide 04
Soukromý sektor

Právě se nacházíte na stránkách
pro soukromé zákazníky.

Firemní sektor

Jste firemní zákazník?

www.skoda-malirstvi.cz
Um pro dům

Um pro dům

www.umprodum.cz
Plošiny Budějovice

Plošiny Budějovice

www.plosiny-budejovice.cz

Malířství Petr Škoda, s.r.o.

Nátěry obložení, podhledů a štítů

Nabízíme vám další naši práci, kterou uvítají majitelé rodinných, činžovních i řadových domů. Na přání a na stále rostoucí poptávky jsme začali provádět veškeré nátěry obložení, podhledů i štítů. Díky našemu vybavení si můžeme dovolit touhle cestou vám nabídnout naše služby. Na nátěry obložení, podhledů i štítů vlastníme velké vybavení na tyto práce. V roce 2011 jsme koupili pojízdné lešení - hliníkovou věž, která je vhodná na veškeré stavební malby a nátěry. V roce 2017 jsme zakoupili pojízdnou pásovou plošinu.

Díky své malé šířce je vhodná na dané práce, protože většinou se k nátěrům obložení, podhledů i štítů špatně dostává. Naší výhodou je i to, že naše plošina je kloubovoteleskopického zaměření, to znamená, že vyjíždí jedno rameno, které využíváme pro snadnější přístup k samotným štítům obložení.

Nastíním vám pracovní postupy a jednání se zákazníkem.

Setkání se zákazníkem, vyslovení a poslechnutí přání a představ zákazníka

Nejdříve začínáme osobní prohlídkou, která nám více řekne o skutečném stavu požadované práce. Patřím mezi upřímné lidi a pro mě je hodně důležitý osobní kontakt, při kterém se mohu zákazníkovi podívat přímo do očí, navrhnout mu pracovní postupy i různé varianty materiálu. Někdy se stává, že zákazníci dlouho otálejí s obnovou nátěrů nebo hledají firmu, která je schopna tyto požadované práce zrealizovat. Většinou je hlavní problém jak se k obložení nebo ke štítům vůbec dostat.

Pro velkou plošinu je to neskutečně velký problém díky velké šířce plošiny, která nevjede přímo tam, kam si zákazník přeje, anebo úplně nedosáhne na všechna místa. Při otálení zákazníků může nastat situace, že nátěr dřeva už vůbec nic nezachrání a je nutné udělat obložení nebo štíty od samotného začátku. U nás je jedna velká výhoda: děláme práci, která nás baví a tím pádem je zaručeno pár věcí: neděláme nátěry obložení, podhledů a štítů za každou cenu, tím mám na mysli - udělat práci, sebrat peníze a jak se říká po mě potopa.

Jsme zastánci precizní práce s výběrem kvalitního materiálu.

Pracovní postupy

Nepřichází v úvahu obejít pracovní postup

Začínáme tím, že plošinu přivezeme na místo, podíváme se kam naše plošina může dosáhnout a podle toho ji zapatkujeme. Díky tomu, že máme dvě varianty pohonu, to znamená jak na benzín, tak i na 220V, tak nám bohatě postačí zásuvka na elektriku třeba v kuchyni nebo v garáži. Začínáme pečlivým obroušením vibrační bruskou s brusným papírem převážně štíty, které nejvíce trpí povětrnostními vlivy. Při broušení děláme zároveň oprášení, abychom si připravili podklad na další pracovní postup.

Po obroušení provádíme impregnační nátěr přípravkem na bázi organických biocidních složek, který slouží k dlouhodobé preventivní ochraně stavebního dřeva proti škodlivému hmyzu, dřevokazným houbám a plísním. Přípravek většinou aplikujeme 2x, protože první nátěr se do dřeva velice rychle vsaje a není vůbec žádný náznak aplikace. Tím pádem děláme další nátěr, aby měl prostředek co nejvyšší účinnost. Po důkladném proschnutí aplikujeme 2-3 nátěr tenkovrstvou lazurou. Hodně záleží na stavu a barvě dřeva.

Skutečný stav dřeva konzultujeme se zákazníkem. Pracovní postupy při nátěrech obložení a nátěrech podhledů jsou hodně obdobné jako u nátěrech štítů.

Pouze nátěry podhledů většinou nebývají vystaveny povětrnostním vlivům, takže nátěry aplikujeme většinou po 5 - 6 letech.

No 23
No 25
No 34
No 37
Ns 30
Ns 26

Výběr materiálu, nezáleží na množství, ale na kvalitě

Na veškeré nátěry obložení, podhledů i štítů používáme materiály, které máme vyzkoušené z mnohaletých zkušeností. Při volbě materiálu je potřeba se dívat jak na přání zákazníka, tak i na současný stav a povětrnostní vlivy. Volba materiálu se udává také podle toho, čím jsou obložení, podhledy i štíty natřeny před začátkem naší práce.

Z mého hlediska hodně nedoporučuji silnovrstvou lazuru, kde je hodně velká pravděpodobnost, že nátěr postupem času začne praskat a pak nastává problém, jak nátěr dostat dolů. Nejde to opálit, nejde to obrousit, nejde to sundat ani drátěným kartáčem.

Možná existují nové pracovní postupy, ale já momentálně o nich nevím.

Naše vybavení, základ pro naši práci

Díky neustálým investicím do vybavení vám můžeme nabídnout veškeré nátěry obložení, podhledů i štítů. Máme vlastní lešení, které se čím dál více využívá. Více informací se dozvíte na: https://www.malirstvi-skoda.cz/naradi-a-nastroje/pojizdna-pracovni-vez-leseni

Pro lepší plnění přání zákazníků jsme zakoupili pojízdnou pásovou plošinu. Z plošiny lze realizovat nejen nátěry obložení, ale také nátěry fasád, střech i konstrukcí. Nechali jsme na plošinu udělat nové webové stránky: www.plosiny-skoda.cz Na stránkách najdete veškeré potřebné informace o pracích, které můžeme dělat díky své plošině.

Pro město České Budějovice a blízké okolí jsme rozšířili naši nabídku o další webové stránky o plošinách. Z plošin můžeme realizovat malování průmyslových objektů (veškeré haly, dílny, sklady, slévárny aj). Naše plošiny umožňují aplikovat protipožární nátěry.

Stránky jsou k dispozici na webové adrese: www.plosiny-budejovice.cz

Nevíte si rady a potřebujete pomoci?

Tento web je chráněn reCAPTCHA a Google Zásady ochrany osobních údajů a Podmínky služby.
youtube kanál
rychlý kontakt