• Slide 01
 • Slide 02
 • Slide 03
 • Slide 04
Soukromý sektor
Právě se nacházíte na stránkách pro soukromé zákazníky.
Firemní sektor

Jste firemní zákazník?

www.skoda-malirstvi.cz
Nátěry - malby

Nátěry - malby

www.natery-malby.eu
Plošiny Budějovice

Plošiny Budějovice

www.plosiny-budejovice.cz

Nabídka společnosti Malířství Petr Škoda, s.r.o.

Vítejte v nabídce společnosti Malířství Škoda s.r.o. Malujeme bytové a nebytové prostory, natíráme fasády (novostavby, starší domy i památky), střechy i podlahy. Samozřejmostí jsou protipožární nátěry dřevěných obložení a konstrukcí. Používáme elektrické stříkací zařízení Airless, které je vhodné na nátěry fasád (brizolit), konstrukcí, střech apod. Pokud potřebujete inspiraci, nahlédněte do naší fotogalerie.

Připravili jsme pro vás ukázky prací, přehled tipů maleb, barev i stylů malování. Neváhejte nás kontaktovat a využít bezplatných konzultací. Nabídneme vám řešení i předběžnou kalkulaci. Náš profesionální přístup vychází z dvacetileté zkušenosti. Máme zákazníky, kteří se k nám stále vrací. Buďte jím i vy.

Společnost Malířství Škoda, s.r.o. nabízí pro vaše soukromé, firemní i obecně prospěšné účely komplexní servis v oblasti malířství a natěračství. V oboru máme dvacetileté zkušenosti. Používáme kvalitní materiály, osvědčené techniky i nejnovější trendy v oboru. Samozřejmostí jsou práce ve výškách nebo špatně dostupných místech. Vycházíme z individuálních požadavků zákazníka a konkrétní zakázky. Pracujeme precizně, kvalitně a rychle. Zakládáme si na komunikaci s každým klientem. Vždy a rádi vám poradíme, inspirujeme vás novinkami na trhu a praktickými radami z oboru.


Prohlášení společnosti Petr Škoda, s.r.o.

S ohledem na dobré jméno naší společnosti, které s poctivostí budujeme již několik let, jsem se tímto rozhodl, veřejně se vyjádřit k nedorozumění, které mate naše stávající i případné klienty.

Protože se k nám již několikrát v poslední době dostala informace, že existuje podnikatel se shodným příjmením Škoda, který své podnikání vede nefér vůči svým klientům, oficiálně prohlašuji, že naše společnost nemá žádné dočinění, znalost, anebo cokoliv společného s živnostníky, se kterými nás spojuje pouze shoda příjmení – ŠKODA.

U nás máte vždy záruku profesionálního jednání. Případné nedorozumění nás velmi mrzí, nicméně nejsme schopni ovlivnit svědomí osob, které podnikají nečistě ve stejném odvětví jako my.

Doufáme, že se celá situace uklidní co nejdříve a podobné záměny jmen již nebudeme muset řešit a naše soustředění bude zaměřeno pouze na spokojenost našich klientů.

Za celou společnost Malířství Škoda – Jednatel Petr Škoda


Malířské práce

Malujeme veškeré bytové i nebytové prostory. Rodinné domy, byty, kanceláře, ordinace, školy, banky, restaurace, obchody, nemocnice, sklady, sportovní centra, haly, tunely apod. Upravíme stěny tak, aby byly dokonale hladké. Poradíme vám s výběrem barevných odstínů. Barvami můžeme místnost snížit, prodloužit, zmenšit i prosvětlit. Doporučíme vám nejvhodnější odstín a kombinaci pro daný interiér. Kromě standardních barev nabízíme speciální techniky jako lazurování, batikování, florentské zeminy, jubosil antik (lazury) a benátské štuky. Dodají vašemu interiéru prestižní vzhled i jedinečnou atmosféru. Pokud vás láká něco opravdu originálního, prohlédněte si fotodokumentaci našich nástěnných maleb. Můžete přijít s vlastním návrhem nebo jen s představou.

Natěračské práce

Natíráme prakticky cokoliv – dřevo, kov, fasády, beton i ocel. Realizujeme velké obecní projekty i malé zakázky. V interiéru jsou to kuchyňské linky, zárubně, vestavěné skříně, topení, stoupačky aj. V exteriéru např. dveře, okna, parapety, okapy, ploty, zahradní domky. Specializujeme se na natírání bazénů, nádrží, sloupů vysokého napětí, mostů, pouličního osvětlení, protihlukových stěn a jiných konstrukcí. Dlouholeté zkušenosti máme s nátěry střech a fasád, zajistíme i zednické práce. Ošetříme a zrenovujeme fasády standardní, atypické i historické, kde zachováme typický ráz. Samozřejmostí je široká škála barevného provedení. Pracujeme s akrylátovými, silikonovými a silikátovými barvami. Každá má své specifické vlastnosti. Rádi odborně poradíme, která je nejvhodnější právě pro vaši stavbu.

Protipožárními nátěry ošetříme dřevěné, kovové i betonové konstrukce. U dřevěných ploch garantujeme zařazení materiálu do třídy hořlavosti B nebo prodloužení požární odolnosti o 15 – 20 minut. Požární odolnost ocelových konstrukcí prodloužíme o 15 – 60 minut. Životnost nátěrů je 12 let.

Používaná technika a materiály

Podle ošetřovaného materiálu a dostupnosti jednotlivých ploch pracujeme se štětcem, válečkem a především elektrickou stříkací technikou Airless (nástřik barvy za vysokého tlaku). Proti klasickým metodám má nástřik několik výhod. Malování velkých ploch je rychlejší, nanese barvu do hůře dostupných míst, na malbě netvoří bubliny ani jiné nerovnosti a spotřeba barvy je nižší. Stříkací techniku Airless používáme na malování bytových i nebytových prostor, nátěry kovových a betonových konstrukcí, podlah, střech apod. K dispozici máme pojízdnou hliníkovou věž, lešení, plošinu a vysokotlaký přístroj WAP.

Barvy mění interiér k nepoznání

Používáme kvalitní a certifikované materiály jako jsou: Caparol, Primalex, Remal, Dulux, Jub, Het, Xyladecor, Bondex, Colorlak, Balakom, Eternal a Qualichem na protipožární nátěry. Kromě osvědčených materiálů pracujeme s novinkami, které nejdřív sami otestujeme. Jsme držiteli osvědčení o manipulaci s chemickými prostředky.

Reference

Nejlepší reklamou je kvalitně odvedená práce a spokojený zákazník. Proto se i vy o naší práci přesvědčte sami. Nahlédněte do fotogalerie nebo navštivte místa, kde jsme pracovali. Reference máme po celých jižních Čechách i jinde v republice. Možná se s naší prací setkáváte každý den, jen o tom ještě nevíte. Do příjemné barevné pohody jsme naladili českobudějovickou restauraci KFC, České reálné gymnázium v krajském městě i autosalon BMW ACR auto na Borku u Českých Budějovic.

Naše malířské a natěračské práce využili také v Indické restauraci na Piaristickém náměstí v Českých Budějovicích, dále Madeta, Českomoravská stavební spořitelna, Česká pošta, I.B.O.S. EU, Royas, BBH Štítkárna, Alimpek pekárna, realitní kancelář Kontakt servis CZ, JNČ aj.

Těšíme se na spolupráci i s vámi!

Petr Škoda

Hodnocení naší společnosti

 • Společenství vlastníků V.Volfa 27 Č.B.

  5 02.05.2020

  Pan Petr Škoda s kolegou u nás v domě prováděli malbu společných prostor,nátěr soklu a elektrických rozvaděčů.Byli jsme plně spokojeni s jejich prací,velká ochota super domluva,krásná čistá a kvalitní práce jsme moc spokojeni vřele doporučuji. Za SV V.Volfa 27 Č.B. , Pokorná Iveta
 • Zlatuše Petrlíková

  0 20.11.2019

  Firma pana Škody nám provedla nátěr dřevěných štítů na rodinném domě. S odvedenou prací jsme velmi spokojeni, oceňuji především vstřícnost a korektní jednání. Dále pak flexibilitu při řešení drobných provozních maličkostí. Firmu mohu doporučit z důvodu kvalitně odvedené práce a obzvlášť z osobního přístupu k zákazníkovi.
 • bohmovama

  5 12.12.2017

  “firma pana Škody nám vymalovala rodinný domek po rekonstrukci. Byly jsme moc spokojeni. p.Škoda nám doporučil kvalitní barvy a pomohl s výběrem odstínů. Oceňujeme také jeho přístup k zákazníkovi - vyšel nám vstříc s termínem, co slíbil splnil. Jsme 100% spokojeni a firmu p.Škody můžeme doporučit.”
 • Mirča S

  5 12.12.2017

  “S malířskými pracemi firmy pana Škody jsme v roce 2015 byli spokojeni. Děkujeme za kvalitně odvedenou práci a věříme v další spolupráci. Za polesí Kubova Huť Novák L.”
 • stuchlik

  5 07.12.2017

  “Firmu pana Škody jsem požádal o vymalování rodineho domku. Vše proběhlo k naprosté spokojenosti včetně osobní pomoci p. Škody s výběrem jednotlivých barev a odstnínů, tak aby vše ladilo.. Práce provedla firma naprosto profesionálně a díky tomu byl i následný úklid velmi krátký. Mohu jen doporučit.. Stuchlíkovi”

Vybavení společnosti

Používáme kvalitní zařízení

Jsme, pojištěná a zodpovědná firma

Video ukázky / 3D prohlídky

 

Kontakt

E-mail: info@malirstvi-skoda.cz

Mob: +420 604 533 924

 

Adresa společnosti

Netolická 1

370 05 České Budějovice

 

IČ / DIČ

IČ: 26113627

DIČ: CZ26113627

 

Kde o nás mluví?

firmy.cz

Bydleni.iDNES.cz

 

Nevíte si rady a potřebujete pomoci?

Odeslání zprávy. Všechna pole označená * jsou povinná.

Upozornění:
Vaše osobní údaje zadáné do formuláře budou použity za účelem zpracování a odeslání odpovědi

Sociální sítě

Autorská práva

Copyright © 2006 - 2015,. Malířství Petr Škoda, s.r.o., Všechna práva vyhrazena

Správa prezentace

Realizovalo studio: WebSite21 v roce 2015

Ztrácíte se? Použijte Mapu stránek

Máme podmínky použití