ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator
  • Slide 01
  • Slide 02
  • Slide 03
  • Slide 04
Soukromý sektor

Právě se nacházíte na stránkách
pro soukromé zákazníky.

Firemní sektor

Jste firemní zákazník?

www.skoda-malirstvi.cz
Um pro dům

Um pro dům

www.umprodum.cz
Plošiny Budějovice

Plošiny Budějovice

www.plosiny-budejovice.cz

Malířství, České Budějovice

Malby a nátěry

Nabízíme veškeré precizní malířské a natěračské práce. Malířské práce děláme od vyučení, tudíž přes 25 let. Myslím si, že během let co děláme naše řemeslo, už máme poměrně dost zkušeností, které můžeme nabídnout stálým i nově příchozím zákazníkům. Začínali jsme malováním malých místností, pokročili jsme na malováním pokojů, bytů a dnes není nic co bychom nezvládli vymalovat nebo natřít. Díky svému vybavení, které neustále rozšiřujeme, máme možnost nabídnout zákazníkům více možností na splnění jejich přání.

Malujeme i natíráme malé i velké zakázky. Realizujeme veškeré nátěry fasád, střech konstrukcí i podlah. Pro bytová družstva realizujeme malování a nátěry schodišť, které většinou bývají spojeny s nátěry olejových soklů. Na nátěry olejových soklů používáme kvalitní vodou ředitelné barvy, které se dají namíchat podle vzorníků JUB, CAPAROL, NCS. Mezi další naše práce patří veškeré nátěry střech. Je úplně jedno jestli to bude střecha plechová nebo bude udělána z vlnitého plechu.

Díky našemu vybavení není žádný problém realizovat malé i velké práce většího objemu, mezi ty patří nátěry fasád rodinných, činžovních i administrativních budov nebo domů. Nedílnou součástí naší práce jsou nátěry fasád panelových domů. Spolupracujeme s firmou na stavění lešení, takže už není žádný problém realizovat téměř cokoliv.

Pro všechny zákazníky realizujeme nátěry konstrukcí, více typů - mám na mysli ocelové, kovové, betonové i dřevěné. Pro majitelé rodinných domů i bytových komplexů realizujeme veškeré nátěry obložení, podhledů i štítů.

Natíráme parapety, okapní svody, všechny možné vnitřní i venkovní nátěry.

Naše investice, naše vybavení je na splnění přání zákazníků

Jsme moderní společnost, která si uvědomuje neustálé investice do nového nebo do novějšího vybavení. Při začátcích jsme měli jedny štafle, pár kyblíčků, pár štětců a museli jsme se naučit s tím málem vyjít. Během toho, jak šly roky, začalo být nutností investovat do nového vybavení. Vzali jsme si první úvěr a zakoupili jsme stříkací zařízení Airless, které dnes využíváme k malováním průmyslových objektů - veškeré malování hal, dílen, skladů, sléváren. Dnes máme 3 stříkací zařízení Airless, vlastníme i své lešení.

Nedávno jsme udělali další větší investici - zakoupili jsme pojízdnou 19m vysokou pásovou plošinu, která nám pomáhá splnit veškerá přání a představy našich zákazníků. Máme vlastní výškové žebříky, vibrační brusky, prostě všec co potřebujeme k naší práci. Jsme připravení i na úklid, který nám pomůže zajistit průmyslový vysavač. Nejsme dokonalí, pouze si uvědomujeme jednu základní věc: zákazník se nechce a u nás ani nemusí o nic starat, od toho jsme tady my. Čím víc jsme schopni nabídnout zákazníkům, tím větší je možnost na sehnání práce.

V dnešní době se nechce a hlavně ani nemusí zákazník o nic starat. Proto se snažíme dělat investice do vybavení, abychom mohli nabídnout zákazníkům veškerý servis a nezdržovali jsme je nijak časově.

Pro informaci o našem vybavení vám přikládám odkaz na naše stříkací zařízení: https://www.skoda-malirstvi.cz/naradi-a-nastroje/strikaci-zarizeni

Na naši zatím největší investici do podnikání jsme nechali udělat nové webové stránky. Zakoupili jsme pojízdnou 19m vysokou pásovou plošinu, která nám díky svým možnostem nabízí nové možnosti, které můžeme nabídnout našim zákazníkům. Informace o plošinách najdete na webové adrese: www.plosiny-skoda.cz nebo na další webové adrese: www.plosiny-budejovice.cz

Nevíte si rady a potřebujete pomoci?

Tento web je chráněn reCAPTCHA a Google Zásady ochrany osobních údajů a Podmínky služby.
youtube kanál
rychlý kontakt