ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator
  • Slide 01
  • Slide 02
  • Slide 03
  • Slide 04
Soukromý sektor

Právě se nacházíte na stránkách
pro soukromé zákazníky.

Firemní sektor

Jste firemní zákazník?

www.skoda-malirstvi.cz
Um pro dům

Um pro dům

www.umprodum.cz
Plošiny Budějovice

Plošiny Budějovice

www.plosiny-budejovice.cz

Naše nabídka pro stálé i nově příchozí zákazníky

Díky své paličatosti, která je vzájemně propojena s uvědoměním neustálých investic do vybavení, přicházíme s nabídkou další nové práce. Zakoupili jsme vysokotlaké čistící zařízení WAP, které nám dokáže realizovat přípravné práce na co nejvyšší možné úrovni. Pro naše stálé i nové příchozí zákazníky nabízíme mytí a čištění střech rotační tryskou od mechů, různých nečistot až po odstranění nesoudržných vrstev barev, které se začínají postupem času odlupovat. Čištění a mytí rotační tryskou nám dokáže odstranit letité nánosy špíny i prachu, které přecházejí od zelených až po černé povlaky řas, mechů a jiných mikroorganismů.

Pro rozšíření naší nabídky a ochoty vyjít zákazníkům vstříc s realizacemi větších zakázek jsme přikoupili tenhle rok ještě jedno vysokotlaké čistící zařízení WAP, tak abychom dokázali plně vyhovět zákazníkům ve splnění jejich přání. Na realizace větších prací potřebujete mít lepší, a hlavně větší vybavení. Myslím si, že je to práce, která může být pro hodně zákazníků velmi užitečná, a možná by se dala nazvat i hodně přínosná.

Možné typy střech k mytí a čištění rotační tryskou

Při realizacích přípravných prací, mezi které patří i mytí a čištění střech hodně záleží samotném přístupu i umístění střechy, mezi další rozhodující faktor je velmi důležitý sklon střechy. Když máme velký sklon střechy, který může mít třeba 45 procent, tak se nám střecha velice obtížným způsobem čistí a myje. V případě, že máme velký sklon a máme k tomu podmínky, můžeme v případě potřeby použít naší pásovou pojízdnou plošinu, která nám dokáže se dostat ke střeše vyhovujícím způsobem, které potřebujeme na mytí a čištění. Díky regulovatelnému tlaku můžeme uzpůsobit mytí a čištění k různým povrchům. Jiný tlak můžeme použít při mytí taškových střech, kde je potřeba zvolit střídavý tlak, větší tlak vody můžeme použít při mytí a čištění plechových střech.

Pro naše zákazníky realizujeme mytí a čištění střech rotační tryskou všechny možné typy střech. Může se jednat o střechy rodinných domů i vil. Realizujeme mytí i čištění plechových střech zahradních domů, garáží i různých přístaveb. Z plošiny realizujeme mytí a čištění sedlových střech z betonových tašek.

Na mytí a čištění střech je dobrý mít dostatečný vybavení

Nejsem zastáncem při koupení laciných strojů, které se nám tváří jako super stroje, ale když je budete chtít používat delší dobu s neustálým časovým nasazením, tak je velká pravděpodobnost, že nám při realizacích větších i malých zakázek postupem času se můžou porouchat. Dal jsem na doporučení a zakoupili jsme první vysokotlaké čistící zařízení WAP od německého profi výrobce značky Kränzle. Během roku 2021 jsme realizovali větší zakázky při kterých jsme potřebovali nasadit více vysokotlakých čistících zařízení WAP, tak abychom dokázali plně pokrýt všechny požadavky zákazníků. Z důvodů realizování větších zakázek jsme přikoupili ještě jedno vysokotlaké čistící zařízení WAP.

Na mytí a čištění sedlových a taškových střech plně využíváme další naší větší investici do vybavení, která je naše 19 metrů vysoká pojízdná pásová plošina. Díky plošině se můžeme dostat úplně nad střechu, tak abychom dokázali plně realizovat mytí a čištění střech rotační ryskou. Velkou výhodou naší plošiny může být malá průjezdní šířka, která je po sundání koše 90cm, rovněž může být finančně výhodný provoz, protože nám úplně stačí zásuvka na 220V.Při mytí střech můžeme využít naše pojízdné hliníkové lešení, výškové žebříky i všechny potřebné věci k provedení precizních prací.

Jeden důležitý aspekt při mytí a čištění střech

Základním stavebním kamenem při mytí a čištění střech je bezpečnost prováděných prací. Není potřeba riskovat své zdraví, nebo zdraví ostatních za každou cenu. Nechci, a hlavně nemusím něco riskovat pouze pro peníze. Děláme práci, protože nás baví, tím pádem se chceme vyvarovat nějakému neštěstí. Při mytí a čištění střech rotační tryskou na hůře dostupných místech používáme bezpečnostní úvazek, který nám poskytuje pocit bezpečí při provádění přípravných prací.

Bezpečnostní úvazek máme propojený s lanem, tak aby byla zaručena bezpečnost práce. Na zlepšení bezpečnosti práce můžeme použít i naší pásovou pojízdnou plošinu, tak i naše hliníkové lešení.

Mytí a čištění střech se řadí mezi přípravné práce

Po provedení přípravných prací na co možné úrovni, přichází další pracovní postup s názvem natěračské práce. Při nátěrech střech dávám přednost použitím kvalitnějších materiálů, které více odolávají povětrnostním vlivům, jednak je mám vyzkoušené z mnoha let nasbíraných zkušeností, za druhé jsem zastáncem provedení precizní práce. Pro mě osobně je nejvíc, když je zákazník spokojený a já vím, že pod odvedenou práci můžu dát svoje jméno, svou hlavičku. Já osobně nejsem zastáncem použití vodou ředitelných barev, spíše dávám přednost barvám na syntetické bázi. Na nátěry střech můžeme použít buď jednosložkové syntetické nebo dvou složkové materiály.

Při realizacích nebo aplikacích dvousložkových barev je dobré použít na nátěry střech elektrické stříkací zařízení Airless. Na aplikaci dvousložkových barev stříkacím zařízením Airless je dobrý brát ve zřetel, že povětrnostní vlivy, kdy nám hodně silný vítr může zanést barvu až 15-25m daleko po okolí. Někteří výrobci barev dodávají barvy s určitým množstvím výběrů odstínů, většina barev je možno namíchat podle univerzálního vzorníku RAL, který nám poskytuje poměrnou velkou škálu odstínů.

2 vysokotlaké čistící zařízení WAP je plus pro mytí fasád větších rozměrů

Pro předsedy i členy bytových družstev nabízíme mytí a čištění fasád při použití našich dvou vysokotlakých čistících strojů. Nedávno jsme realizovali nátěr fasády 4 patrového panelového domu, při kterém jsme naplno využili naše vybavení. Díky vybavení jsme dokázali celou fasádu umýt za jeden den, což nám hodně ušetřilo čas na další přípravné práce. Na aplikaci protiplísňového prostředku jsme použili naše dvě stříkací zařízení Airless, které nám dokázalo dostat protiplísňový prostředek i do těch nejmenších pórů.

Stříkací zařízení Airless jsme plně využili i na provádění penetračního nátěru. Díky vybavení jsme dokázali časově zvládnout nátěr fasády panelového domu v krátkém časovém úseku, který maximálně ocenil předseda bytového družstva.

Přípravné práce jdou ruka s rukou s nátěry fasád

Pro zákazníky realizujeme nátěry fasád rodinných, činžovních, řadových i panelových domů. Nátěry fasád realizujeme s použitím kvalitnějších materiálů, kteří více odolávají povětrnostním vlivům. Při realizacích fasádních nátěrů by neměli být peníze na prvním místě, druhý úhel pohledu je pohled do spokojených očí zákazníka, který se vnitřně prolíná s pocitem perfektně odvedené práce.

Pro zákazníky realizujeme nátěry fasád z naší pojízdné pásové plošiny, vlastníme hliníkové pojízdné lešení, které můžeme podle potřeby různě nakombinovat. Pro předsedy i členy bytových družstev realizujeme nátěry fasád panelových domů z lešení, které nám staví spolupracující firma na profesionální úrovni na stavění lešení.

Na závěr bych chtěl říct pár poznatků: je důležitý, aby člověka práce bavila, protože když ho bude bavit, tak bude přidávat lásku k práci a jak praví jeden citát: bez lásky se nedá žít.

Nevíte si rady a potřebujete pomoci?

Tento web je chráněn reCAPTCHA a Google Zásady ochrany osobních údajů a Podmínky služby.
youtube kanál
rychlý kontakt