ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator
  • Slide 01
  • Slide 02
  • Slide 03
  • Slide 04
Soukromý sektor

Právě se nacházíte na stránkách
pro soukromé zákazníky.

Firemní sektor

Jste firemní zákazník?

www.skoda-malirstvi.cz
Um pro dům

Um pro dům

www.umprodum.cz
Plošiny Budějovice

Plošiny Budějovice

www.plosiny-budejovice.cz

Venkovní nátěry, nátěry fasád, střech i konstrukcí

Venkovní nátěry pro soukromé zákazníky

Pro všechny stálé i nově příchozí zákazníky nabízíme veškeré venkovní nátěry. Realizujeme venkovní nátěry fasád, střech i konstrukcí. Základem pro venkovní nátěry je použití kvalitnějších barev, které více odolávají povětrnostním vlivům, a tím pádem máme větší jistotu, že nám déle a více vydrží.

Mezi venkovní nátěry můžeme přiřadit nátěry dřevěných obložení, štítů i podhledů, které většinou realizujeme tenkovrstvou lazurou s jež máme dlouholeté zkušenosti. Většinou bývají štíty, obložení ve špatném stavu, takže nastává první krok ve stylu dokonalém obroušení vibrační bruskou s brusným papírem. Po vybroušení a oprášení aplikujeme vysoce účinný impregnační přípravek, který slouží k dlouhodobé preventivní ochraně stavebního dřeva proti škodlivému hmyzu, dřevokazným houbám a plísním.

Po důkladném proschnutí aplikujeme nátěry tenkovrstvou lazurou. Díky našemu vybavení jsme schopni realizovat veškeré venkovní nátěry v malém i ve větším množstvím.

Další nedílnou součástí venkovních nátěrů jsou nátěry fasád panelových domů. Při nátěrech fasád panelových domů jsme začali spolupracovat s firmou, která nám postaví lešení dle našich přání i na přání zákazníků i podle potřeby investora. Při nátěrech fasád panelových domů nastávají různé komplikace v podobě plísní, řas i různých nečistot, které se začínají objevovat na fasádě.

Umíme si poradit i s takovým problém, díky vysokotlakému zařízením WAP, které nám úplně očistí fasádu od různých plísní a nečistot. Po dokonalém umytí fasády lze aplikovat protiplísňový prostředek na ničení plísní a řas. Protiplísňový prostředek lze aplikovat jak ručně, to znamená válečky, tak i stříkacím zařízením Airless, které nám zajistí dostupnost prostředku i do těch nejmenších pórů.

Po aplikaci protiplísňového prostředku to necháme dostatečně uschnout a můžeme aplikovat penetrační nátěr. Po penetraci můžeme realizovat fasádní nátěry. Někdy stačí pouze dva nátěry, někdy je potřeba udělat jeden nátěr navíc, záleží jak kde a jak je to potřeba.

Realizujeme venkovní nátěry chat, chalup venkovního obložení i nátěry zahradních altánků i teras.

Venkovní nátěry (velké využití pracovních pomůcek)

Na venkovní nátěry jsme patřičně vybaveni. Vlastníme 19m vysokou pojízdnou pásovou plošinu, která má díky své malé šířce velké využití i na špatně dostupná místa. Díky kloubovo-teleskopické plošině se můžeme dostat na místa, která bývají pro mnoho zákazníků nedosažitelná. Jedno rameno z naší plošiny má tu velkou výhodu, že se může poměrně dost přiblížit k fasádě nebo ke konstrukci střechy. Dále realizujeme nátěry obložení, štítů i podhledů bytových i činžovních domů i bytových komplexů.

Mezi venkovní nátěry lze zařadit veškeré nátěry plechových, taškových i eternitových střech. Na velké plochy můžeme použít 3 stříkací zařízení Airless, které nám umožní realizovat nátěry i nástřiky střech jednosložkovými i s dvousložkovými barvami, které více odolávají povětrnostním vlivům.

Na umytí střech, fasád i konstrukcí vlastníme vysokotlaké zařízení WAP, které nám pomáhá překonat veškeré nástrahy venkovních nátěrů. Díky rotační trysce jsme schopni umýt a sundat veškeré částečně odloupané nátěry. Na venkovní nátěry máme výškové žebříky, lešení i pojízdnou pásovou plošinu. Pro zákazníky jsme nechali udělat další nové webové stránky o práci, které lze realizovat a provádět s pomocí plošin. Stránky najdete na www.plosiny-budejovovice.cz a na webové adrese: www.plosiny-skoda.cz

Nevíte si rady a potřebujete pomoci?

Tento web je chráněn reCAPTCHA a Google Zásady ochrany osobních údajů a Podmínky služby.
youtube kanál
rychlý kontakt