• Slide 01
 • Slide 02
 • Slide 03
 • Slide 04
Soukromý sektor
Právě se nacházíte na stránkách pro soukromé zákazníky.
Firemní sektor

Jste firemní zákazník?

www.skoda-malirstvi.cz
Nátěry - malby

Nátěry - malby

www.natery-malby.eu
Plošiny Budějovice

Plošiny Budějovice

www.plosiny-budejovice.cz

Malířství Petr Škoda, s.r.o.

Nátěry fasád panelových domů

Přicházíme s nabídkou na provádění realizací nátěrů fasád panelových domů. Spolupracujeme s firmou na půjčování lešení, tím pádem lze realizovat veškeré nátěry fasád panelových domů. Realizujeme nejen nátěry fasád, ale i nátěry parapetů i nátěry střešních atik. Firma, která pro nás staví lešení hlavně dbá na bezpečnost práce, která je u nich na prvním místě. Díky spolupráci s firmou na stavění lešení lze dopřát i splnit veškeré přání i prosby zákazníků. Naše zkušenosti pochází z dlouholetých zkušeností při malířských a natěračských prací.

Konkrétně se jedná o více než 25 leté zkušenosti. Nebojíme se učit novým pracovním postupům i dalším pracovním možnostem, které nám naše řemeslo přináší. Podle potřeby a možností využíváme špičkové odborníky na pracovní materiály i na pracovní postupy. Rádi se učíme, abychom mohli zákazníkům dát i zaručit precizní práci při nátěrech fasád panelových domů.

Nf 12
Nf 13
Nf 14

Pracovní postup aneb Není problém, který nedokážeme odstranit

Někdy se stává, že na fasádách panelových domů se zčista jasna začínají objevovat zelená místa, která přecházejí až do černé barvy. Začínají se na fasádě objevovat řasy i plísně. S tímto problémem si umíme poradit. Nejdříve se fasáda musí pečlivě umýt vysokotlakým zařízením WAP, který nám fasádu očistí od různých nečistot a prachu. Po dokonalém proschnutí přichází další pracovní postup - impregnace prostředku proti plísním a řasám. Díky našemu vybavení můžeme zákazníkům nabídnout více variant nebo možností nanášení přípravku proti plísním.

Vlastníme stříkací zařízení Airless, které nám poskytuje možnost dostat přípravek i do těch nejmenších pórů i prasklin. Odkaz na naše vybavení najdete v sekci "Vybavení společnosti", případně:

https://www.malirstvi-skoda.cz/naradi-a-nastroje/strikaci-zarizeni

Další možnost impregnace prostředku proti plísním a řasám je malířským válečkem nebo štětci. Po důkladném proschnutí (cca 8 - 12 hodin) se aplikuje penetrační nátěr. Po aplikaci penetračního nátěru se aplikuje 2x nátěr fasádní barvou. Pro zákazníky přikládám pracovní postup při nátěrech fasád panelových domů.

Ukázka pracovního postupu na nátěry fasády panelového domu

 1. přivezení lešení
 2. montáž lešení
 3. oblepení oken a parapetů, okapních svodů a dalších potřebných míst
 4. aplikace Algicidního nátěru
 5. celkové umytí fasády vysokotlakým zařízením WAP
 6. aplikace penetračního nátěru
 7. 2x nátěr fasádní barvou
 8. sundání a odlepení lepenek, igelitů z oken, parapetů i okapů
 9. úklid po práci
 10. předání hotové práce zákazníkovi

Pro zákazníky, kteří májem zájem o nátěr fasády panelových domů, nabízíme 3 varianty fasádních barev.

Přehled druhů fasádních barev

Akrylátová fasádní barva

Fasádní barvy se silikonem na akrylátové bázi jsou minerální povahy, hydrofobní, matné a s dobrými difúzními vlastnostmi. Odolávají povětrnostním vlivům i otěru, jsou ředitelné vodou, ekologické a téměř bez zápachu. Akrylátové fasádní barvy výtečně kryjí zaoblené i ostré hrany.

Silikonová fasádní barva

Silikonové barvy jsou vodou ředitelné, minerální povahy a emulzní. Velmi dobře odpuzují vodu, proto jejich povrch zůstává dlouho čistý. Velkou výhodou je propustnost vodních par. Mají vápenně matný povrch.

Silikátová fasádní barva

Vodou ředitelný nátěr na bázi draselného vodního skla je vhodný na staré nátěry z minerálních a silikátových barev i na nenatřené omítky. Výhodou je vysoká propustnost vodních par.

Zákazník má možnost si vybrat ze 3 druhů fasádních barev, tak i ze vzorníků barev, které poskytují velkou škálu odstínů.

Pojistné plnění

Naše společnost Petr Škoda, s.r.o. je pojištěna na veškeré škody vzniklé s pracovními povinnostmi do výše 10 000 000Kč. Navýšili jsme povinné plnění z pracovních důvodů, ať už je to montáž nebo demontáž lešení, tak i kvůli tomu, abychom zabránili nějaké újmě při práci na lešení i z naší plošiny.

Technické informace

K cenovým nabídkám přikládáme různé pracovní postupy, technické listy materiálů a podle potřeby poskytujeme i barevné poradenství při volbě vhodného odstínů, ale i poradenství při volbě materiálu fasádních barev.

Hodnocení naší společnosti

 • Společenství vlastníků V.Volfa 27 Č.B.

  5 02.05.2020

  Pan Petr Škoda s kolegou u nás v domě prováděli malbu společných prostor,nátěr soklu a elektrických rozvaděčů.Byli jsme plně spokojeni s jejich prací,velká ochota super domluva,krásná čistá a kvalitní práce jsme moc spokojeni vřele doporučuji. Za SV V.Volfa 27 Č.B. , Pokorná Iveta
 • Zlatuše Petrlíková

  0 20.11.2019

  Firma pana Škody nám provedla nátěr dřevěných štítů na rodinném domě. S odvedenou prací jsme velmi spokojeni, oceňuji především vstřícnost a korektní jednání. Dále pak flexibilitu při řešení drobných provozních maličkostí. Firmu mohu doporučit z důvodu kvalitně odvedené práce a obzvlášť z osobního přístupu k zákazníkovi.
 • bohmovama

  5 12.12.2017

  “firma pana Škody nám vymalovala rodinný domek po rekonstrukci. Byly jsme moc spokojeni. p.Škoda nám doporučil kvalitní barvy a pomohl s výběrem odstínů. Oceňujeme také jeho přístup k zákazníkovi - vyšel nám vstříc s termínem, co slíbil splnil. Jsme 100% spokojeni a firmu p.Škody můžeme doporučit.”
 • Mirča S

  5 12.12.2017

  “S malířskými pracemi firmy pana Škody jsme v roce 2015 byli spokojeni. Děkujeme za kvalitně odvedenou práci a věříme v další spolupráci. Za polesí Kubova Huť Novák L.”
 • stuchlik

  5 07.12.2017

  “Firmu pana Škody jsem požádal o vymalování rodineho domku. Vše proběhlo k naprosté spokojenosti včetně osobní pomoci p. Škody s výběrem jednotlivých barev a odstnínů, tak aby vše ladilo.. Práce provedla firma naprosto profesionálně a díky tomu byl i následný úklid velmi krátký. Mohu jen doporučit.. Stuchlíkovi”

Vybavení společnosti

Používáme kvalitní zařízení

Jsme, pojištěná a zodpovědná firma

Video ukázky / 3D prohlídky

 

Kontakt

E-mail: info@malirstvi-skoda.cz

Mob: +420 604 533 924

 

Adresa společnosti

Netolická 1

370 05 České Budějovice

 

IČ / DIČ

IČ: 26113627

DIČ: CZ26113627

 

Kde o nás mluví?

firmy.cz

Bydleni.iDNES.cz

 

Nevíte si rady a potřebujete pomoci?

Odeslání zprávy. Všechna pole označená * jsou povinná.

Upozornění:
Vaše osobní údaje zadáné do formuláře budou použity za účelem zpracování a odeslání odpovědi

Sociální sítě

Autorská práva

Copyright © 2006 - 2015,. Malířství Petr Škoda, s.r.o., Všechna práva vyhrazena

Správa prezentace

Realizovalo studio: WebSite21 v roce 2015

Ztrácíte se? Použijte Mapu stránek

Máme podmínky použití