ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator
  • Slide 01
  • Slide 02
  • Slide 03
  • Slide 04
Soukromý sektor

Právě se nacházíte na stránkách
pro soukromé zákazníky.

Firemní sektor

Jste firemní zákazník?

www.skoda-malirstvi.cz
Um pro dům

Um pro dům

www.umprodum.cz
Plošiny Budějovice

Plošiny Budějovice

www.plosiny-budejovice.cz

Malířství Petr Škoda, s.r.o.

Mytí a čištění fasád

Naše nabídka pro naše zákazníky

Jsem zastáncem provedení precizní práce, která je podmíněna ochotou udělání investic do nového vybavení. Myslím si, že by se precizní práce neměla obejít bez krásného slůvka LÁSKA. Slovo, které napovídá o všem, slovo, které je okouzlující a zároveň nás dokáže na chvíli zastavit a zapřemýšlet nad budoucností. Naše přítomnost i budoucnost se nedá ošálit bez provedení přípravných precizních prací. Pro provedení precizních prací jsme zakoupili výkonné vysokotlaké čistící zařízení WAP, které nám pomáhá splnit požadavky zákazníků. Není dobré realizovat fasádní nátěry na fasádu, která potřebuje umýt od prachu, nečistoty, které pochází od okolních ulic i míst. V poslední době se nám na fasádách začínají objevovat zelená místa, které postupně přechází do černých míst, které nám naznačují začátky plísní.

Plísně můžou pocházet věčně špinavých ulic, ale i zeleně nebo stromů. Vysokotlaké mytí i čištění fasád nás dokáže zbavit problémům s plísněmi. Malířské a natěračské práce dělám přes 28 let, z toho 20 let podnikám. Díky zkušenostem, které jsem nasbíral při podnikání jsem došel k názoru, že se nevyplatí nic vynechat, nic přeskakovat, protože se všechno vrátí v budoucnosti. Měli by se dodržet pracovní i technologické postupy, tak abychom se mohli zákazníkům podívat rovně do očí.

Naše služby pro stálé i nově příchozí zákazníky

Pro naše stálé i nově příchozí zákazníky nabízíme vysokotlaké mytí a čištění fasád. Naše služby rádi využívají majitelé rodinných, činžovních i řadových domů. Stále častěji nás poptávají předsedové bytových družstev s prosbou o umytí a vyčištění fasády panelových domů. Fasády panelových domů bývají většinou plísně, které se čím dál víc rozšiřují po fasádě. Každý rok je znát. Stalo se nám, že jsme měli realizovat fasádu panelového domu, díky pár komplikacím se to posunulo a pouhý rok byl, který byl na fasádě neskutečně znát. Čím dýl se mytí a čištění fasády se časově oddaluje, tím je to horší. Ať chceme nebo nechceme si přiznat, tak pro fasádu je časová prodleva znát o mnohem víc, než bychom to dokázali postřehnout pouhým okem. Spolupráce s kamarádkou firmou na stavění lešení nám umožňuje mytí i čištění fasád hotelů, různých penziónů i ubytovacích zařízení.

Pro firemní klientelu realizujeme mytí fasád pro administrativní, obchodní i společenské budovy. Díky spolupráci s profesionální firmou na stavění lešení jsme schopni umýt i vyčistit fasády výrobních podniků, i sídel firem i společností. Naše služby nejsou pouze mytí a čištění fasád, je to o naslouchání přání a požadavků zákazníků. Je to vhodná kombinace a propojení našeho vybavení, které čím dál víc rozšiřujeme. Při mytí a čištění řadových domů můžeme z jedné strany naší pojízdnou pásovou plošinu, na druhou stranu můžeme využít naše pojízdní hliníkové lešení. Jsme schopni nabídnout zákazníkům různé varianty při mytí a čištění fasád i následné nátěr fasády.

Na splnění požadavků i přání zákazníků spolupracujeme s firmou na stavění lešení, která nám dokáže postavit lešení i na těžko dostupná místa, kam se s naší plošinou nemůžeme vejít.¨

Mytí a čištění fasád
Mytí a čištění fasád
Mytí a čištění fasád
Mytí a čištění fasád

Popovídání o představách i splnění přání i požadavků zákazníků

Naší velkou výhodou je schopnost i ochota investovat do nových zařízení. Naším hlavním cílem je nabídnout zákazníkům zajímavé služby, které je přesvědčí o správném rozhodování při výběru vhodné firmy nebo řemeslníka na splnění požadavků na realizace. Baví mě jednání se zákazníky, rád komunikuji přes oční kontakt. Hodně dělá psychologie jednání se zákazníky, ochota i vstřícnost zákazníkům naslouchat přáním, které by chtěli splnit. Pro zákazníky poskytujeme poradenství při zvolení vhodného materiálu na případné udělání fasádních nátěrů. Dokážeme poradit s pracovními postupy, které jsou základním kamenem odvedení precizní práce. Podle potřeby můžeme pomoci při zvolení vhodného materiálu na požadovanou práci. Každá fasáda je jiná, na každou práci se hodí různé materiály, můžou být i jiné pracovní postupy.

Není to jen o pracovních postupech, je to hlavně i o dodržování technologických postupů. Pro zákazníky nabízíme čím dál více oblíbené barevného poradenství při výběru správného odstínu. V dnešní době barevné vzorníky nabízejí neskutečnou škálu odstínů a je na nás řemeslnících, abychom dokázali zákazníkům poradit. Je hodně lidí, kteří nemají představu o barevném řešení, ´právě proto jsme tady my, abychom poradili na přání i splnění zákazníků.

Naše vybavení na splnění přání zákazníků

Naším prvotním cílem je nabídnout všem zákazníkům veškeré možnosti i naše dlouholeté zkušenosti k splnění požadavků zákazníků k možné realizaci. Začali jsme pomalinku, polehoučku podle finančních možnostech. Čím víc se nám dařilo, tím větší jsme mohli udělat větší investice do novějšího a většího vybavení. Při realizaci jedné větší zakázky jsme mohli koupit hliníkové pojízdné lešení, které můžeme podle potřeby různě nakombinovat. V nedávné době jsme udělali zatím největší investici zakoupením 19 metrů vysoké pojízdné pásové plošiny. Naše plošina má velkou výhodu, že má malou průjezdní šířku. Průjezdní šířka plošiny má 1,5metru. Na přání zákazníků můžeme dostat průjezdní šířku na 90cm. Vše je otázkou domluvy i úhlu pohledu. Naše plošina má dost tichý provoz, díky pouhé elektrické zásuvky na 220V.

Díky našemu lešení i naší pojízdné plošině se nám nabízejí různé možnosti kombinování při mytí a čištění fasád. Pro provedení precizních prací jsme koupili výkonné vysokotlaké čistící zařízení WAP, které nám dokáže odstranit veškerý prach, nečistotu i plísně z fasády. Pro stálé zlepšující efektivitu práce jsme přikoupili navíc rotační čistič ploch, který má ze spodu dvě rotační trysky, které se při mytí díky tlaku otáčejí a zároveň nám pomáhají při veškerém mytí a čištění fasád. Pro předsedy bytových družstev jsme schopni realizovat mytí fasád ve větších výškách. Naše vysokotlaké čistící zařízení WAP, nám nabízí možnosti umýt fasádu i vy výšce 30m vysoko.

Rádi využíváme všechny možnosti, které se nám nabízejí, tak abychom co nejvíc odváděli precizní práci.

Strikacka 01
Strikacka 3

Pracovní postupy při realizacích mytí a čištění fasád

Při mytí a čištění fasád hodně záleží na možnostech případných realizací. jsem zastáncem toho, že by to mělo být postaveno na kompromisu, i na ochotě naslouchat přáním a požadavkům zákazníků. Pro bytová družstva nabízíme mytí a čištění fasád panelových domů. Mytí i čištění fasád můžeme realizovat z naší pojízdné pásové plošiny, tak i z našeho hliníkového lešení. Většinou se na mytí a čištění fasády postaví lešení. Lešení nám umožňuje nejen celkové umytí fasády, i případné pracovní postupy. V hodně případech záleží, v jakém stavu se fasáda nachází. Jestli byla na fasádě plíseň, tak bych po důkladném proschnutí fasády doporučil aplikaci protiplísňovým prostředkem. Po důkladném uschnutí se může provádět penetrační nátěr s následným konečným finálním fasádním nátěrem. Jiný pracovní postup je třeba na mytí fasády rodinného domu.

Všechno záleží jak na samotném přístupu k fasádě, tak i na možnostech, které se nám nabízejí při samotném čištění. Při mytí a čištění fasády můžeme kombinovat samotné čištění a mytí fasády buď vodním paprskem, nebo s kombinací s rotačním čističem ploch. Na každou fasádu se hodí různé varianty. V hodně případech taky záleží, jestli myjete fasádu z lešení nebo i z plošiny. Při mytí i čištění štukované fasády můžeme využít možnost rotačního čističe ploch, který je podle potřeby vhodný na danou fasádu. Když máte zakázku na mytí i čištění tahané fasádní omítky, tak je lepší použít při mytí fasády vodní paprsek.

Když máte tahanou omítku na fasádě je lepší použít co nejmenší vodní paprsek, tak aby se dostatečným způsobem fasáda umyla od plísní i nečistot. Jestli se na fasádě začínají objevovat černá místa, které nám naznačují začátky plísní. V případě objevení plísní doporučuji udělat protiplísňový prostředek. V tahané fasádní omítce se hodně často zachytává špína i nečistoty, které můžou pocházet od okolních silnic, popřípadě můžou být i z okolní zeleně nebo stromů.

 

Nátěr fasády
Nátěr fasády
Nátěr fasády
Nátěr fasády
Nátěr fasády
Nátěr fasády
Nátěr fasády
Nátěr fasády
Nátěr fasády

Nevíte si rady a potřebujete pomoci?

Tento web je chráněn reCAPTCHA a Google Zásady ochrany osobních údajů a Podmínky služby.
youtube kanál
rychlý kontakt