ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator
  • Slide 01
  • Slide 02
  • Slide 03
  • Slide 04
Soukromý sektor

Právě se nacházíte na stránkách
pro soukromé zákazníky.

Firemní sektor

Jste firemní zákazník?

www.skoda-malirstvi.cz
Um pro dům

Um pro dům

www.umprodum.cz
Plošiny Budějovice

Plošiny Budějovice

www.plosiny-budejovice.cz

Malířství a natěračství pro všechny soukromé zákazníky

Malířství a natěračství pro firemní zákazníky

Malířské a natěračské práce realizujeme pro naše stálé i nově příchozí zákazníky. Malujeme samotné místnosti a přesouváme se k malování bytů až po malování rodinných domů. Preferujeme dva typy materiálů - buď nabízíme středně kvalitní materiál, anebo více kvalitní materiál. Nekvalitní materiál nebo-li aušusový u nás nenajdete. Jsme zastánci toho, že nejde udělat precizní práci s nekvalitním materiálem. Když použijete nekvalitní materiál, je dost velká pravděpodobnost, že se vám postupem času začne objevovat plíseň.

Volají mi zákazníci, že mají plíseň a ptají se mě co s tím. Když se zeptám čím je to vymalované, tak mi většinou řeknou materiál, který já nepovažuji mezi kvalitní. Ne příliš kvalitní materiál se vám postupem času začne mazat a máte špinavé oblečení. Co se týká provedení barevného řešení, tak to je úplně konec.

Když budete malovat do barev, tak vám barva začne flekatět a máte co dělat, abyste to dostali úplně do čistého. Malování do čistého se rozumí to, že se na stěnu můžete dívat z jakékoliv strany z hořejšku, od světla a stejně tam neuvidíte žádné chyby. Pro majitelé rodinných, činžovních i řadových domů nabízíme veškeré nátěry fasád, střech, konstrukcí i podlah.

Umíme si poradit s problémy s plísní na fasádě. Vlastníme vysokotlaké zařízení WAP, které nám pomáhá překonat veškeré úskalí v našem řemesle. Pro soukromé zákazníky nabízíme i aplikaci protipožárních nátěrů veškerých dřevěných trámů i krovů. Pro všechny naše zákazníky realizujeme z našeho lešení, i z naší pojízdné pásové plošiny, nátěry dřevěných trámů, podhledů, štítů jak pro rodinné domy, tak i pro bytové komplexy.

Vždy záleží na domluvě mezi řemeslníkem a zákazníkem. Je lepší se na danou práci podívat a říct si jestli je to v našich silách nebo ne.

Jsou práce, které se daří zrealizovat poměrně lehce, některé práce chtějí více času i více pracovního vybavení.

Nabídka pro bytová družstva, pro předsedy i členy bytových družstev

Pro předsedy i členy bytových družstev nabízíme malování schodiště, které je většinou spojené s nátěry olejového sokle. Na přání zákazníka není problém realizovat nátěry zábradlí i nátěry topení nebo výtahu. Pro bytová družstva nabízíme nátěry fasád panelových domů.

Na nátěry fasád panelových domů spolupracujeme s firmou na montáž a demontáž lešení, takže není pro nás problém realizovat veškeré nátěry fasád, střech i parapetů. Díky této spolupráci jsme schopni nabídnout zákazníkům veškerý servis.

Pro bytová družstva dokážeme umýt fasádu naším vysokotlakým zařízením WAP, které nám dokonale očistí veškerou špínu z fasád, střech i konstrukcí.

Vlastní vybavení je výhodou jak pro zákazníky, tak i pro nás

V podnikání platí pár věcí, které platí dodnes: čím větší máte vybavení, tím je lepší možnost sehnání práce. Další pořekadlo v podnikání povídá: abys něco dostal, něco musíš dát. Já se tím řídím a právě proto dělám neustálé investice do vybavení. Beru si úvěr, kupuji vybavení, splácím a tak to jde stále dokola. Začal jsem v době, kdy jsem měl jedny štafle, během malování, získávání zkušeností a budování jména jsem začal dělat své první investice. Dnes vlastníme několik stříkacích zařízení Airless, vlastní lešení, výškové žebříky, vibrační brusky.

Zatím největší investicí je zakoupení pojízdné pásové plošiny, která nám pomáhá se dostat na těžko dostupná místa. Na naši plošinu jsme nechali udělat webové stránky, které nabízejí veškeré informace o práci, které lze realizovat s pomocí plošin. Naše plošina si zaslouží webové stránky na adrese: www.plosiny-skoda.cz

Pro naše město České Budějovice a okolí jsme rozšířili webové stránky o plošinách o další informace, které najdete na: www.plosiny-budejovice.cz

Moje motto

Podívat se každý den do zrcadla a říct si sám sobě - neudělal jsem na nikoho žádný podraz

Nevíte si rady a potřebujete pomoci?

Tento web je chráněn reCAPTCHA a Google Zásady ochrany osobních údajů a Podmínky služby.
youtube kanál
rychlý kontakt