ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator
 • Slide 01
 • Slide 02
 • Slide 03
 • Slide 04
Soukromý sektor

Právě se nacházíte na stránkách
pro soukromé zákazníky.

Firemní sektor

Jste firemní zákazník?

www.skoda-malirstvi.cz
Um pro dům

Um pro dům

www.umprodum.cz
Plošiny Budějovice

Plošiny Budějovice

www.plosiny-budejovice.cz

Natěračské práce - nátěry fasád

Pro předsedy i členy bytových družstev nabízíme nátěry fasád panelových domů. Nátěry fasád panelových domů realizujeme na klíč. Spolupracujeme s firmou na stavění lešení, která nám dokáže postavit lešení i na těžko dostupná místa. Naše vysokotlaké čistící zařízení je velice výkonné, takže není problém umýt fasádu třeba v 30 m výšce. Někdy se stává, že se na fasádách panelových domů začínají objevovat zelená místa, která postupně přecházejí až do černé barvy. Zabarvení fasády je prvním náznakem začínající plísně, která se postupem času začne rozšiřovat po celé fasádě. Jsme schopni zvládnout i tenhle problém díky aplikaci protiplísňového prostředku.

Pro naše zákazníky, kteří chtějí realizovat nátěry fasád jsme zakoupili pojízdnou 19 m vysokou pásovou plošinu. Jsme moderní společnost, která chce nabídnout a splnit veškeré přání a požadavky zákazníků. Výhodou naší plošina je malá šířka, která nám umožňuje přístup na těžko dostupná místa. Na přání zákazníka je možnost sundání koše, která nám nabízí možnost projetí zahradní brankou do celkové šířky 90 cm. Kam se nedostaneme s plošinou, tam se dostaneme se spolupracují firmou na stavění lešení. Díky kamarádské spolupráci nabízíme veškeré nátěry fasád majitelům rodinných, řadových i činžovních domů.

Na četné dotazy a přání zákazníků jsme zakoupili vysokotlaké čistící zařízení WAP, která nám dokáže velice efektivním způsobem umýt veškerou špínu i prach z fasád. Jestliže chcete odvádět precizní práci, je potřeba si uvědomit, že nelze realizovat nátěr fasády na fasádu která je špinavá třeba 30-40 let. Zákazník se někdy nestačí divit, když vidí tu špínu, která teče dolů z fasády. Po umytí fasády podle potřeby realizujeme protiplísňové nátěry, které necháme dokonale proschnout a zakončíme to celkovým finálním nátěrem vybraného odstínu podle přání zákazníka.

Používáme zásadně kvalitní certifikované nátěrové barvy

Používáme zásadně kvalitní certifikované nátěrové barvy, které splňují všechny potřebné normy a pocházejí od zaručených a léty vyzkoušených výrobců barev. Na nátěry fasád používáme výškový žebřík, 12m vysoké pojízdné lešení i plošinu. Hrubší povrch fasády (brizolit) ošetřujeme nástřikem, který je rychlejší a kvalitnější. Používáme osvědčené elektrické stříkací zařízení Airless. Nátěry fasád provádíme válečkem, štětcem i nástřikem. Nátěry realizujeme v malém i velkém rozsahu.

Nás práce baví, proto pracujeme precizně a s kvalitními materiály. Zákazníkům nabízíme plný servis. Poradíme s výběrem materiálu, barvou i odstínem fasády. Sladíme vzhled vašeho domu s okolím i vašim vkusem.

Natery Fasad 02
Natery Fasad 01
Natery Fasad 00

Postup prací / Jak pracujeme

 1. osobně se setkáme se zákazníkem
 2. nabídneme různé druhy fasádních nátěrů, doporučíme ten nejvhodnější
 3. podle přání zákazníka namícháme jakýkoliv barevný odstín ze vzorníků CAPAROL, JUB, NCS, PRIMALEX aj.
 4. zdarma zpracujeme cenovou kalkulaci
 5. domluvíme termín realizace a podepíšeme smlouvu o provedení díla
 6. před samotnou prací pečlivě přikryjeme okna, dveře, podlahy, klempířské prvky apod.
 7. fasádu podle potřeby očistíme vysokotlakým zařízením WAP, opravíme drobné zednické a klempířské nedostatky
 8. podklad zpevníme penetrací a naneseme první nátěr štětci, válečkem nebo stříkacím zařízením Airless
 9. překryjeme finálním nátěrem
 10. ve stanoveném termínu předáme fasádu zákazníkovi

Akrylátová fasádní barva

Fasádní barvy se silikonem na akrylátové bázi jsou minerální povahy, hydrofobní, matné a s dobrými difúzními vlastnostmi. Odolávají povětrnostním vlivům i otěru, jsou ředitelné vodou, ekologické a téměř bez zápachu. Akrylátové fasádní barvy výtečně kryjí zaoblené i ostré hrany.

Silikonová fasádní barva

Silikonové barvy jsou vodou ředitelné, minerální povahy a emulzní. Velmi dobře odpuzují vodu, proto jejich povrch zůstává dlouho čistý. Velkou výhodou je propustnost vodních par. Mají vápenně matný povrch.

Natery Fasad 04
Natery Fasad 03

Silikátová fasádní barva

Vodou ředitelný nátěr na bázi draselného vodního skla je vhodný na staré nátěry z minerálních a silikátových barev i na nenatřené omítky. Výhodou je vysoká propustnost vodních par.

 • Nátěry fasád rodinných domů
 • Nátěry fasád vil
 • Nátěry fasád chat i chalup
 • Nátěry fasád panelových domů
 • Nátěry fasád řadových domů

Nevíte si rady a potřebujete pomoci?

Tento web je chráněn reCAPTCHA a Google Zásady ochrany osobních údajů a Podmínky služby.
youtube kanál
rychlý kontakt