ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator
  • Slide 01
  • Slide 02
  • Slide 03
  • Slide 04
Soukromý sektor

Právě se nacházíte na stránkách
pro soukromé zákazníky.

Firemní sektor

Jste firemní zákazník?

www.skoda-malirstvi.cz
Um pro dům

Um pro dům

www.umprodum.cz
Plošiny Budějovice

Plošiny Budějovice

www.plosiny-budejovice.cz

Malíři pokojů České Budějovice

Malíři pokojů pro všechny zákazníky

Když někdo řekl malíři pokojů, tak to byl dřív pojem. Bylo to něco, co bylo uznávané a nejen to. Malíři pokojů měli v dávné době strašně těžké období. Vše se malovalo štětkami, nebyly takové pracovní pomůcky jako jsou dnes. Nebyly žádné výškové žebříky, natož nějaké stříkací zařízení Airless. Dnes je zaplať pánbůh jiná doba, pokrok šel hodně dopředu, jsou tu kvalitnější materiály, nové pracovní technologie, prostě je to úplně jiné. Na druhou stranu je pravda, že je to i náročnější a zkušený malíři pokojů by si měli umět poradit.

Není to jen o té práci, je to také najít sounáležitost s okolními věcmi, naučit se vybírat materiál a barvy podle vybavení a i třeba podle toho, na co se daná místnost bude využívat. Jinak se malují kancelářské nebo obchodní prostory, jinak se malují místnosti nebo byty v rodinných nebo v panelákových domech.

Nové materiály, nové technologie

Moje maminka vždycky říkala pár dobrých myšlenek: všude by měla být láska. To platí i v našem řemesle. Když si vezmete domů malíře pokojů, očekáváte dobré chování, tak i odborné poradenství v materiálech, tak i rady co se týče barevného řešení. Alespoň u mě to tak je.

Nabízíme zákazníkům odborné poradenství při volbě materiálu, tak i barevné poradenství, které by mělo být samozřejmostí. Nemělo by jít pouze o tom přijít, něco nechat namíchat, udělat, sebrat peníze a pryč. Vloni jsme malovali rodinný dům, kde bylo všechno vymalováno sytými odstíny. Kuchyň byla vymalována na sytě červenou - stropy i stěny, prostě takový blázinec. Některé odstíny se vůbec nehodily do místností, protože tomu neodpovídalo vybavení nábytkem, natož barevné provedení podlahy. Vím, že to záleží na každém člověku, jestli se mu to líbí nebo ne.

Hodně zákazníků se v barvách nevyzná, neví jak to bude vypadat na celé ploše, prostě nemají mnoho zkušeností. A jak sami víme moc dobře, vždycky je to o těch zkušenostech. Od toho si zákazník vezme domů řemeslníka a očekává nejen dobré chování a vystupování, ale i nabídnutí svých zkušeností a svých názorů.

Mně zákazník řekl - on přišel, ukázal nám vzorník barev, my jsme ukázali prstem na barvu a on to nechal namíchat.

Veškeré malování by měla být láska malíře pokojů

Když si necháváte vymalovat třeba kuchyň, mělo by se brát v potaz pár věcí: chce to vymalovat barvičkami, které dokáží uklidnit a přivést do místnosti vnitřní pohodu. To samé platí u všech místností, které se budou malovat. Někdo má rád vymalované stěny pouze na bílo, někomu se zase líbí vymalované místnosti do pastelových barev, prostě každému člověku se líbí něco jiného a je dobré podle toho přistupovat zvlášť.

Na výběru barev hodně záleží, protože se to nemaluje každý měsíc, ale cca jednou za 4 roky. Já se vždy ptám zákazníků, které barva se jim líbí, která je dokáže optimisticky naladit a na druhou stranu kterou barvu zase nesnáší. Tady je to vždycky na domluvě s řemeslníkem, kdy by měl umět poradit a říct klientovi i to, co se mu nemusí příliš líbit.

Malování pokojů nebo bytů není jen sladění barev, ale je to i o tom přivézt vnitřní pohodu světa zákazníka. Každá barva má své kouzlo, každá barva se hodí úplně někam jinam - jak se říká, všechno má svůj čas, tudíž i malování pokojů nebo bytů by měl zkušený malíř pokojů zvládnout.

Nevíte si rady a potřebujete pomoci?

Tento web je chráněn reCAPTCHA a Google Zásady ochrany osobních údajů a Podmínky služby.
youtube kanál
rychlý kontakt