• Slide 01
 • Slide 02
 • Slide 03
 • Slide 04
Soukromý sektor
Právě se nacházíte na stránkách pro soukromé zákazníky.
Firemní sektor

Jste firemní zákazník?

www.skoda-malirstvi.cz
Nátěry - malby

Nátěry - malby

www.natery-malby.eu
Plošiny Budějovice

Plošiny Budějovice

www.plosiny-budejovice.cz

Malíři pokojů České Budějovice

Malíři pokojů pro všechny zákazníky

Když někdo řekl malíři pokojů, tak to byl dřív pojem. Bylo to něco, co bylo uznávané a nejen to. Malíři pokojů měli v dávné době strašně těžké období. Vše se malovalo štětkami, nebyly takové pracovní pomůcky jako jsou dnes. Nebyly žádné výškové žebříky, natož nějaké stříkací zařízení Airless. Dnes je zaplať pánbůh jiná doba, pokrok šel hodně dopředu, jsou tu kvalitnější materiály, nové pracovní technologie, prostě je to úplně jiné. Na druhou stranu je pravda, že je to i náročnější a zkušený malíři pokojů by si měli umět poradit.

Není to jen o té práci, je to také najít sounáležitost s okolními věcmi, naučit se vybírat materiál a barvy podle vybavení a i třeba podle toho, na co se daná místnost bude využívat. Jinak se malují kancelářské nebo obchodní prostory, jinak se malují místnosti nebo byty v rodinných nebo v panelákových domech.

Nové materiály, nové technologie

Moje maminka vždycky říkala pár dobrých myšlenek: všude by měla být láska. To platí i v našem řemesle. Když si vezmete domů malíře pokojů, očekáváte dobré chování, tak i odborné poradenství v materiálech, tak i rady co se týče barevného řešení. Alespoň u mě to tak je.

Nabízíme zákazníkům odborné poradenství při volbě materiálu, tak i barevné poradenství, které by mělo být samozřejmostí. Nemělo by jít pouze o tom přijít, něco nechat namíchat, udělat, sebrat peníze a pryč. Vloni jsme malovali rodinný dům, kde bylo všechno vymalováno sytými odstíny. Kuchyň byla vymalována na sytě červenou - stropy i stěny, prostě takový blázinec. Některé odstíny se vůbec nehodily do místností, protože tomu neodpovídalo vybavení nábytkem, natož barevné provedení podlahy. Vím, že to záleží na každém člověku, jestli se mu to líbí nebo ne.

Hodně zákazníků se v barvách nevyzná, neví jak to bude vypadat na celé ploše, prostě nemají mnoho zkušeností. A jak sami víme moc dobře, vždycky je to o těch zkušenostech. Od toho si zákazník vezme domů řemeslníka a očekává nejen dobré chování a vystupování, ale i nabídnutí svých zkušeností a svých názorů.

Mně zákazník řekl - on přišel, ukázal nám vzorník barev, my jsme ukázali prstem na barvu a on to nechal namíchat.

Veškeré malování by měla být láska malíře pokojů

Když si necháváte vymalovat třeba kuchyň, mělo by se brát v potaz pár věcí: chce to vymalovat barvičkami, které dokáží uklidnit a přivést do místnosti vnitřní pohodu. To samé platí u všech místností, které se budou malovat. Někdo má rád vymalované stěny pouze na bílo, někomu se zase líbí vymalované místnosti do pastelových barev, prostě každému člověku se líbí něco jiného a je dobré podle toho přistupovat zvlášť.

Na výběru barev hodně záleží, protože se to nemaluje každý měsíc, ale cca jednou za 4 roky. Já se vždy ptám zákazníků, které barva se jim líbí, která je dokáže optimisticky naladit a na druhou stranu kterou barvu zase nesnáší. Tady je to vždycky na domluvě s řemeslníkem, kdy by měl umět poradit a říct klientovi i to, co se mu nemusí příliš líbit.

Malování pokojů nebo bytů není jen sladění barev, ale je to i o tom přivézt vnitřní pohodu světa zákazníka. Každá barva má své kouzlo, každá barva se hodí úplně někam jinam - jak se říká, všechno má svůj čas, tudíž i malování pokojů nebo bytů by měl zkušený malíř pokojů zvládnout.

Hodnocení naší společnosti

 • manželé Hávovi

  5 03.02.2021

  Pan Škoda má opravdu velice profesionální přístup ke klientovi, od první domluvy, až po realizaci fungovalo vše bez problémů. Maloval celý 96 m velký byt, včetně oprav, zakrytí nábytku a závěrečného úklidu. Vše probíhalo rychle, čistě, přesně dle dohody. S prací pana Škody jsme víc než spokojeni a určitě doporučujeme.
 • Společenství vlastníků V.Volfa 27 Č.B.

  5 02.05.2020

  Pan Petr Škoda s kolegou u nás v domě prováděli malbu společných prostor,nátěr soklu a elektrických rozvaděčů.Byli jsme plně spokojeni s jejich prací,velká ochota super domluva,krásná čistá a kvalitní práce jsme moc spokojeni vřele doporučuji. Za SV V.Volfa 27 Č.B. , Pokorná Iveta
 • Zlatuše Petrlíková

  0 20.11.2019

  Firma pana Škody nám provedla nátěr dřevěných štítů na rodinném domě. S odvedenou prací jsme velmi spokojeni, oceňuji především vstřícnost a korektní jednání. Dále pak flexibilitu při řešení drobných provozních maličkostí. Firmu mohu doporučit z důvodu kvalitně odvedené práce a obzvlášť z osobního přístupu k zákazníkovi.
 • bohmovama

  5 12.12.2017

  “firma pana Škody nám vymalovala rodinný domek po rekonstrukci. Byly jsme moc spokojeni. p.Škoda nám doporučil kvalitní barvy a pomohl s výběrem odstínů. Oceňujeme také jeho přístup k zákazníkovi - vyšel nám vstříc s termínem, co slíbil splnil. Jsme 100% spokojeni a firmu p.Škody můžeme doporučit.”
 • Mirča S

  5 12.12.2017

  “S malířskými pracemi firmy pana Škody jsme v roce 2015 byli spokojeni. Děkujeme za kvalitně odvedenou práci a věříme v další spolupráci. Za polesí Kubova Huť Novák L.”

Vybavení společnosti

Používáme kvalitní zařízení

Jsme, pojištěná a zodpovědná firma

Video ukázky / 3D prohlídky

 

Kontakt

E-mail: info@malirstvi-skoda.cz

Mob: +420 604 533 924

 

Adresa společnosti

Netolická 1

370 05 České Budějovice

 

IČ / DIČ

IČ: 26113627

DIČ: CZ26113627

 

Kde o nás mluví?

firmy.cz

Bydleni.iDNES.cz

 

Nevíte si rady a potřebujete pomoci?

Odeslání zprávy. Všechna pole označená * jsou povinná.

Upozornění:
Vaše osobní údaje zadáné do formuláře budou použity za účelem zpracování a odeslání odpovědi

Sociální sítě

Autorská práva

Copyright © 2006 - 2015,. Malířství Petr Škoda, s.r.o., Všechna práva vyhrazena

Správa prezentace

Realizovalo studio: WebSite21 v roce 2015

Ztrácíte se? Použijte Mapu stránek

Máme podmínky použití