ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator
  • Slide 01
  • Slide 02
  • Slide 03
  • Slide 04
Soukromý sektor

Právě se nacházíte na stránkách
pro soukromé zákazníky.

Firemní sektor

Jste firemní zákazník?

www.skoda-malirstvi.cz
Um pro dům

Um pro dům

www.umprodum.cz
Plošiny Budějovice

Plošiny Budějovice

www.plosiny-budejovice.cz

Veškeré nátěry dřevěných fasád

Nátěr dřevěné fasády

Mezi další naše práce, které bychom rádi nabídli naším zákazníkům patří veškeré nátěry dřevěných fasád. Nátěry dřevěných fasád realizujeme pro majitelé rodinných, činžovních i řadových domů. Naše služby nabízíme rovněž pro předsedy i členy bytových družstev. Naší velkou devízou při veškerých realizacích nátěrech fasád je provedení zakázky do nejmenších detailů celkové realizace. Říká se, že každá práce se skládá z malinkých střípků, které po celkovém složení vytvoří skutečnou mozaiku.

Nátěr dřevěné fasády

Při nátěrech veškerých fasád používáme kvalitnější materiály, které více vydrží a odolávají povětrnostním vlivům. Pro nás je velice důležitý každý detail, každý natřený růžek, který když se poskládá vytvoří precizní práci, pod kterou můžeme dát v klidu svoje jméno.

Pracovní postupy při nátěrech dřevěných fasád

Před začátkem každé práce je potřeba důkladně dřevěnou fasádu omést koštětem od různých pavučin, pavouků a různých nečistot, které vznikly postupně během času. Podle potřeby oblepujeme okna s lepší páskou, která je více odolná proti UV zářením. Někdy se situace vyžaduje přikrytí igelitem různé skleněné výplně i oken. Podle potřeby přikryjeme a oblepíme různé části fasádních prvků, které jsou s dřevěnou fasádou vzájemně propojeny. Podle potřeby dřevěné fasády obrousíme vibrační bruskou s brusným papírem. Na špatně dostupná místa, kam se nedostane bruska používáme ruční broušení brusným papírem. Při důkladném obroušení zároveň provádíme oprášení části fasád od různých nečistot i prachu, které se vytvoří během práce.

Pracovní postupy při nátěrech dřevěných fasád

Nastává realizace prvního nátěru, který je většinou poměrně hodně časově náročný, protože při prvním nátěru je potřeba nalézt použití pracovního postupu, naleznutí tzv griftu jak na to. Po realizaci prvního nátěru nastává důkladné uschnutí, které je potřeba před realizací konečného nátěru.

Používané materiály při nátěrech fasád

Před každou realizovanou zakázkou máme osobní setkání se zákazníkem, který nám řekne svoje přání a požadavky. Při osobní schůzce nabízíme zákazníkům různé pracovní postupy i různé druhy materiálů. Výběr materiálů záleží hlavně na přání a požadavku zákazníků a poměrně dost i na finančních možnostech. Máme k dispozici levnější varianty materiály, ale taky i dražší materiály. Bylo by dobrý si uvědomit jednu základní věc: pokud budu chtít, aby mi nátěr vydržel delší dobu, jestli mi varianta levnějšího materiálu tohle moje přání vůbec splní. Na nátěry dřevěných fasád můžete použít materiály, které stojí třeba 26 tisíc, ale taky materiály, které se pohybují okolo 45 tisíc. Před každou prací je taky potřeba si rozmyslet, jestli chcete mít nátěry přírodního typu, tak aby byla vidět částečně přírodní dřevo a nebo jestli má zákazník přání udělat nátěr dřevěné fasády krycí vrstvou, která veškeré nátěry sjednotí. Na nátěry dřevěných fasád používáme výhradně materiály, které máme vyzkoušené.

Pokud budeme chtít, aby bylo vidět přírodní dřevo, tak můžeme použít tenkovrstvou lazuru, která se velice dobře roztírá a jelikož je to tenkovrstvá, tak nemůže nastat v budoucnu problém s nadměrnou vrstvou a tím pádem v budoucnosti popraskáním povrchu. Na veškeré nátěry dřevěných fasád, nátěry obložení, podhledů i štítů používáme materiály, které máme vyzkoušené z mnoha let. Poměrně dost často používáme tenkovrstvou lazuru od německého výrobce barev Düfa. Pokud bude mít zákazník přání natřít fasádu krycí barvou, tak můžeme použít třeba barvu od finského výrobce barev TIKKURILA, nebo barvu na bázi přírodních olejů od výrobce barev OSMO.

Phoca Thumb L Ndf 01
Phoca Thumb L Ndf 05
Slide 09

Je naprosto jasný, že každý řemeslník má svoje vybrané barvy, o kterých ví jak se chovají a jak se s nimi dělá. Nechceme vnucovat zákazníkům určitý typ materiálu, protože při výběru materiálů je to na dohodě mezi zákazníkem a řemeslníkem. Na každou práci je potřeba zvolit vhodný materiál, tak aby se to vzájemně netlouklo. Každý materiál splňuje jiné požadavky a podle toho by bylo dobrý to brát na zřetel.

Naše vybavení na veškeré realizace dřevěných fasád

Nátěry veškerých fasád ať už se to může týkat nátěry dřevěných fasád, tak i třeba různé venkovní fasádní nátěry jsme velice dobře vybaveni. Máme svoje výškové žebříky-vysouvací i kloubové, vibrační brusky, svoje hliníkové pojízdné lešení, tak vlastníme svojí pojízdnou kloubovo teleskopickou pásovou plošinu. Výhodou naší plošiny, že na obsluhu stačí úplně zásuvka na 220V třeba od kuchyně. Když sundáme dolů koš, tak je šířka plošiny 90cm, takže se můžeme v podstatě dostat kamkoliv. Tím, že naše plošina je kloubovo teleskopická, tak nám pomáhá se dostat i na hůře dostupná místa. Plošinu zvedneme a rameno z části plošiny ještě se vysouvá víc dopředu. Před každou možnou realizací je dobrá osobní prohlídka k posouzení možností využití plošiny.

Odkaz na naší plošinu najdete tady: https://www.malirstvi-skoda.cz/naradi-a-nastroje/pojizdna-plosina

Veškerý nabízený servis zákazníkům

Někdy se stává, že ani nám naše plošina nestačí na požadované přání zákazníka. Nevadí, umíme si poradit i v těchto případech. Máme kamarádské vztahy s firmou zabývající se montáží i demontáží lešení. Spolupracující firma dbá hlavně na bezpečnost práce, tudíž my můžeme být naprosto v pohodě. Firma nám dokáže postavit lešení do různých výšek, které splňují přání a požadavcích zákazníka. Spolupracující firma nám dokáže perfektně vyjít vstříc a dokáže nám postavit lešení na těžko dostupná místa, třeba o celkové šířce 80cm. V dnešní době rádi nabízíme zákazníkům veškerý servis, tak aby se zákazník nemusel o nic starat a byl mu dodán veškerý pracovní servis.

Naše další možnosti pro zákazníky

Nechceme být malířskou společností, která se specializuje pouze na jednu práci. Chceme mít větší záběr a díky svému vybavení se nám to daří. Realizujeme malování pokojů, bytů i rodinných domů. Není pro nás žádný problém realizovat veškeré nátěry fasád, střech i konstrukcí. Pro naše zákazníky realizujeme protipožární, omyvatelné i protiplísňové nátěry. Z plošiny realizujeme veškeré nátěry obložení, podhledů i štítů rodinných i řadových domů. Dalším naším pomocníkem při práci je vysokotlaké čistící zařízení WAP, které používáme při veškerých nátěrech fasád ať už se jedná o fasády rodinných domů nebo fasády panelákových domů. Chceme nabídnout zákazníkům takový servis, aby od nás neodcházeli dál…..

Nevíte si rady a potřebujete pomoci?

Tento web je chráněn reCAPTCHA a Google Zásady ochrany osobních údajů a Podmínky služby.
youtube kanál
rychlý kontakt