ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator
  • Slide 01
  • Slide 02
  • Slide 03
  • Slide 04
Soukromý sektor

Právě se nacházíte na stránkách
pro soukromé zákazníky.

Firemní sektor

Jste firemní zákazník?

www.skoda-malirstvi.cz
Um pro dům

Um pro dům

www.umprodum.cz
Plošiny Budějovice

Plošiny Budějovice

www.plosiny-budejovice.cz

Logo ZD 3DJeden citát praví: Nekrásnější šperk, který můžeš mít kolem svého krku jsou ruce Tvých dětí. Přísloví, které napovídá o potřebě pomoci těm, kteří to hodně potřebují a právě pro ně jsme tady. Pojďme pomoci rodičům a dětem tohle přání splnit, ať je život kolem nás krásnější.

Život dětem je obecně prospěšná společnost pro pomoc nemocným, handicapovaným a opuštěným dětem v rámci celé České republiky, které se ocitnou v obtížné životní situaci a potřebují odbornou pomoc a podporu svého okolí.

V dnešní těžké době jsme se rozhodli finančně podporovat společnost, která se stará o děti, které jsou vážně nemocné. Není nic smutnějšího, než pohled do smutných dětských očí. Pojďme pomoci dětem, protože nás to nestojí tolik, jako je stojí bojovat se svojí nemocí. Myslím si, že je doba, kdy je potřeba dětské smutné osudy dětí podpořit jak pohlazením tak i finanční pomocí. Každá pomoc i sebemenší nám pomáhá pomáhat do budoucnosti kladných myšlenek i citů. Společnost Život dětem najdete na internetové adrese:

http://www.zivotdetem.cz

Nevíte si rady a potřebujete pomoci?

Tento web je chráněn reCAPTCHA a Google Zásady ochrany osobních údajů a Podmínky služby.
youtube kanál
rychlý kontakt